Skandal po Eurowizji! Hiszpanka obraziła Viki Gabor i wszystkich Polaków

Skandal po Eurowizji! Hiszpanka obraziła Viki Gabor i wszystkich Polaków

Viki Gabor zdobyła wczoraj pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji Junior. Było to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ zaledwie rok temu tytuł ten zdobyła Roksana Węgiel reprezentująca nasz kraj. Po ogłoszeniu wyników Viki, jak i cały nasz kraj został obrażony w najgorszy możliwy sposób.

Dwunastoletnia Viki Gabor z Polski miała dwóch poważnych rywali - Kazachstan oraz Hiszpanię. Być może właśnie z tego powodu niektórzy hiszpańscy użytkownicy Twittera nie potrafili znieść przegranej. Hiszpania zajęła drugie miejsce. Oliwy do ognia dolał jeszcze fakt, że Polka otrzymała największą ilość głosów właśnie z od Hiszpanów. Dzięki czemu wyprzedziła Hiszpanię w notowaniach.

Naganny wpis na Twitterze

Na Twitterze pojawił się skandaliczny wpis od prawdopodobnie młodej osoby, która do końca nie zdaje sobie sprawy z wagi swoich słów. Wpis został usunięty z jej konta, jednak nie od dziś wiadomo, że w internecie nic nie ginie. Wspomniała o nim jedna z polskich użytkowniczek Twittera, a za nią post udostępniono dalej.

Zdjęcie Skandal po Eurowizji! Hiszpanka obraziła Viki Gabor i wszystkich Polaków #1
Źródło: Twitter

“Teraz rozumiem co Hitler zrobił w Polsce. Polacy jesteście gó*nem i mam nadzieje że wszyscy umrzecie dzisiaj w nocy. Cała Europa was nienawidzi hahaha…”

Nie był to jedyny wpis tej osoby. Publikacje zostały jednak usunięte.

Do bulwersującego hejtu dołączyło w mediach społecznościowych jeszcze kilku hiszpańskich trolli. Jednak spora część hiszpańskiej publiczności wspierała i nadal wspiera Viki Gabor oraz całą Polskę. Ciepłe słowa z Hiszpanii płyną do nas przede wszystkich na oficjalnym kanale Eurowizji Junior, pod filmem z występu Viki Gabor.

Agnieszka

Polecane