Skandal w półfinale “Mam talent”! Jurorka przesadziła?

Skandal w półfinale “Mam talent”! Jurorka przesadziła?

W sobotę 23.11. odbył się półfinał dwunastej edycji programu “Mam talent”. Show było imponującej, jednak uwagę widzów zwróciło kontrowersyjne zachowanie jednej z jurorek - Agnieszki Chylińskiej.

Tomek Baran

Jednym z uczestników programu był Tomek Baran. Już na pierwszym etapie programu zachwycił wszystkich swoim talentem. Zaprezentował bowiem show koszykarskie, którego do tej pory nie widzieliśmy w tym programie. Dostał więc szansę i trafił do półfinału popularnego programu.

Półfinał “Mam talent”

Podczas występu na półfinale, ważnym elementem jego prezentacji był kontakt z publicznością. Jego występ opatrzony był bowiem zabawnymi komentarzami z jego strony, bez których prezentacja mogła nie być aż tak atrakcyjna. Niestety, w trakcie jego występuj przestał działać lub został celowo wyłączony mikrofon. Publiczność natychmiast dodała mu otuchy owacjami na stojąco. Agnieszka Chylińska nie była jednak tak przychylna.

“Jesteś palantem”

Po nieudanym występie, Agnieszka Chylińska skomentowała Tomka Baranka dość ostro. Fani domagają się przeprosin.

- Żałuję, że daliśmy Ci szansę w półfinale, bo jesteś palantem. - powiedziała Barankowi Chylińska.

Widzowie programu byli zniesmaczeni zachowaniem jurorki. Według wielu, Agnieszka Chylińska powinna przeprosić Baranka za publiczne znieważenie bez możliwości odpowiedzi.

- Szczerze mam nadzieje, ze jak najszybciej odszczeka Agnieszka te słowa i go na WIZJI PRZEPROSI, ze nazwala „palantem"

- Jest mi go bardzo szkoda, nie działał mu mikrofon, a został na koniec przez wszystkich wyśmiany

- Wydaje mi się, że specjalnie wyłączyli mikrofon? Żal mi go.

Tomasz Baranek zajął siódme miejsce. Oznacza to, że szansa na finał przepadła.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Chylińska przesadziła? A może nie powinniśmy się jej dziwić, w końcu od zawsze kochaliśmy ją za jej ostry język.

Agnieszka

true

Polecane