Kuba Wojewódzki - poznaj wszystkie byłe partnerki króla TVN!


                    Kuba Wojewódzki - poznaj wszystkie byłe partnerki króla TVN!
24Lis

W przypadku Kuby Wojewódzkiego sprawdza się stwierdzenie, że mężczyzna nie musi być piękny, by mieć powodzenie. Dziennikarz najwyraźniej ma to ,,coś", bo u jego boku zawsze pojawia się wyjątkowo atrakcyjna kobieta. Gwiazdor TVN-u nie należy do długodystansowców, jeśli chodzi o związki. W związku z tym lista jego podbojów jest całkiem spora. Przedstawiamy Wam najbardziej charakterystyczne byłe partnerki Wojewódzkiego.

View this post on Instagram

stęsknieni ? 😉💋 @veclaim

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) onJedną z piękności, która zdecydowanie na długo zagościła w życiu prezentera, jest Anna Mucha. Piękna aktorka o południowej urodzie była związana z Wojewódzkim od 2003 do 2007 roku. Zazwyczaj niewybrednie komentujący innych Kuba, o Ani zawsze wypowiada się bardzo pozytywnie.

Szczególnie widać to teraz, gdy szepcze się o tym, że była para znowu się do siebie zbliżyła... Wiadomo, że potem skorego do romansów dziennikarza połączył romans z dużo młodszą aktorką, Justyną Ekert. Spotykali się w 2009 roku, ale ponoć Ekert zostawiła go dla innego mężczyzny. Kolejny rok upłynął showmanowi pod znakiem innej aktorki, Olgi Bołądź. Byli widywani razem w 2010 roku, ale szybko rozstali się w przyjaźni. Po młodych aktorkach, Kuba zaczął gustować w jeszcze młodszych modelkach. Łączono go z Katarzyną Sowińską czy wówczas 21-letnią Sarą Faraj.

Wojewódzki zdecydowanie lubi kobiety, które dopiero co przekroczyły 20. rok życia. Dominika Zasiewska, czyli "Wodzianka" z programu króla TVN-u, też miała 21 lat, gdy ją wypatrzył. Trudno jednak stwierdzić, czy Dominikę i Kubę połączył romans, choć wiele osób tak uważa. Oni sami nie przyznali się do związku. Wojewódzki chętnie za to pokazywał się z Renatą Kaczoruk. Młodsza od niego o 23 lata modelka była z nim wyjątkowo długo. Spotykali się od 2013 do 2018 roku.Plotka głosi, że dziennikarz nie potrafi długo wytrzymać bez pięknej kobiety u boku. Mówi się, że obecnie spotyka się ze studentką medycyny. O dziwo, tym razem Wojewódzki nie afiszuje się z nową dziewczyną. Inni za to twierdzą, że Mucha i Wojewódzki znowu mają się ku sobie. Jak jest naprawdę, pewnie szybko się okaże.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja