Julia Wieniawa bezczelnie zaatakowana przez internautę!

Elżbieta

Lifestyle

Oct. 9, 2019, 4:15 p.m.

Julia Wieniawa bezczelnie zaatakowana przez internautę!

Julia Wieniawa to 21-letnia aktorka, prezenterka i celebrytka. Na samym Instagramie ma ona ponad milion obserwujących. Niestety jeden z nich zaatakował Julię, przez jeden z komentarzy, które Julia opublikowała z okazji „Róż Gali”.

Julia Wieniawa ma pechowy okres. Niedawno miała wypadek na planie serialu, przez co zmagała się z dużym bólem. Natomiast teraz jeden z jej obserwatorów w mediach społecznościowym, zaatakował Julię. Atak odnosi się do komentarza zamieszczonego przez Julii z okazji „Róż Gali”.

Hejt w internecie

Celebryci powinni mieć świadomość, że hejt jest nierozłącznym elementem popularności. Jedni ludzie mogą ich kochać, a inni nienawidzić, a niestety nienawiść w Internecie wyrażana jest z niezwykłą łatwością. Julia Wieniawa również zmaga się z hejtem. Zdarza się, że komentarze w jej stronę są okropne i bezczelne.

Debata publiczna

Julia zaangażowała się w publiczną debatę dotyczącą osób homoseksualnych i trans płciowych. Celebrytka przyznaje, że jest niezwykle tolerancyjna dla osób z grupy LGBT i wyraża chęć walki o ich prawa. Twierdzi, że są oni dyskryminowani przez społeczeństwo i się temu sprzeciwia.

W związku z tym Julia napisała komentarz pod postem związanym z jej nominacją do „Róż Gal”:

„Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej „

View this post on Instagram

No hej

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Jeden z obserwatorów Julii postanowił skomentować jej wypowiedź, niestety zrobił to w bardzo niestosowny i bezczelny sposób:

„Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?”

Julia odpisała na to:

„Co za porównanie. Fu”

Celebryci i ludzie show-biznesu chętnie angażują się w akcje wspierające tolerancję i szerzenie świadomości. Jednak homoseksualizm oraz środowisko LGBT nadal wywołuje bardzo duże emocje wśród wielu osób. Wciąż można zaobserwować duży hejt i niechęć do tej części społeczeństwa.

Czy uważacie, że komentarz internauty w kierunku do Julii był na miejscu?

View this post on Instagram

Dolce vita 🇮🇹🌿🌞

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on