Top 5 - najlepsze odcinki „Ukrytej Prawdy”!

Patrycja
Newsy
29.09.2019 16:42
Top 5 - najlepsze odcinki „Ukrytej Prawdy”!

Program telewizyjny, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Jedni uważają go za wspaniałą rozrywkę i nie odpuszczą ani jednego odcinka, innych drażni do granic możliwości. Mowa o "ukrytej prawdzie" – serialu opowiadającym o perypetiach ludzi w trudnych życiowych sytuacjach.

Ludzie często stają w obliczu trudnych życiowych sytuacji. O tym właśnie są odcinki popularnego programu. Każdy opowiada inną historię, jednak niezmiennie na światło dzienne wychodzą fakty, które wywołują lawinę tragicznych wydarzeń rodzinnych. Serial paradokumentalny, jakim jest ukryta prawda, wywołuje spore emocje wśród widzów. Jedni do uwielbiają, inni nie mogą znieść ani minuty jego emisji. Okazuje się, że miłośników jest tak wielu, iż na portalu Onet powstała grupa wymieniająca się spostrzeżeniami na temat najlepszych odcinków. Oto niektóre szczególnie przez nich upodobane.

Odcinek 93

Opowiada historię studentek wynajmujących mieszkanie, którego właścicielem jest starszy mężczyzna. Jednak ze studentek ma spore problemy finansowe, w związku z kredytem na studia. Wtedy to właśnie otrzymuje dziwną ofertę pracy. Czy zdecyduje się przyjąć ja, mimo iż, jest niezbyt stosowna?

Odcinek 134

Pewna para decyduje się na adopcję 14-letniej dziewczyny. Wydarzenia, które mają miejsce po procesie adopcyjnym, wpędzają rodzinę w kłopoty. Kobieta nie radzi sobie w roli matki i cały czas dochodzi do konfliktów między nią a przybrana córką. Dramat jednak dopiero się zaczyna….

Odcinek 120

Joanna samotnie wychowuje 17-letnią córkę Anitę. Skromna wypłata ledwo wystarcza im na rachunki. Z powodu sytuacji finansowej dziewczyna jest w szkole szykanowana, robi, więc wszystko by rówieśnicy ją zaakceptowali. Z upływem czasu okazuje si,ę że dziewczyna dorabia na boku….

Odcinek 84

Młode małżeństwo bez zdolności kredytowej decyduje się zamieszkać ze schorowaną staruszką w jej dużym mieszkaniu. Para w zmian za dożywotnią rentę i opiekę nad kobietą ma dostać mieszkanie w spadku. Od samego początku jednak ich wspólne mieszkanie jest pełne problemów. Czy odziedziczenie mieszkania jest realne i warte tragedii, jakie spotykają ich dotychczas?

Odcinek 195

Szesnastoletni Janek jest rozpieszczonym jedynakiem. Pod nieobecność rodziców organizuje u siebie w domu urodzinową balangę, na którą zaprasza ludzi poznanych w necie. W dniu imprezy zjawia się około 30 osób, których chłopak nie jest w stanie kontrolować. Urodzinowe szaleństwo przeradza się jednak w jeszcze większy koszmar, kiedy w swoim pokoju chłopak znajduje zwłoki…

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną