Andrzej Piaseczny sprawił mamie piękny prezent, a ta zalała się łzami! “Starsza Pani musi fiknąć”

Agnieszka

Newsy

12.09.2019 8:53

Andrzej Piaseczny sprawił mamie piękny prezent, a ta zalała się łzami! “Starsza Pani musi fiknąć”

“Starsza Pani musi fiknąć” to nowy, uroczy program emitowany w TVN. Bohaterami są gwiazdy oraz ich mamy, przed którymi stawiane są ciekawe wyzwania podczas egzotycznych podróży. Ostatnio w programie wystąpił Andrzej Piaseczny wraz z mamą.

Podróż po Afryce

Piasek wraz mamą wyruszyli w podróż po Afryce. Pani Alicja okazała się zabawną i sympatyczną 81-latką. Kiedy podczas rozmowy padało jakieś słowo, mama Piaska natychmiast zaczynała śpiewać piosenkę z danym wersem. Było to o tyle zabawne, że jej syn stanowczo stwierdził, że talentu nie odziedziczył po mamie.

Wyzwania

Na Panią Alicję czekało wiele wyzwań. Leciała helikopterem, driftowała po piaszczystych wydmach i podróżowała quadem. Wycieczka quadem zakończyła się wspaniałą kolacją, na której Piasek wręczył mamie niesamowitą niespodziankę. Pani Alicja wybuchła płaczem.

Prezent dla Pani Alicji

Andrzej Piaseczny podarował mamie..książkę. Nie była to jednak zwykła książka. Okazało się, że Pani Alicja przez lata prowadziła coś na kształt pamiętnika. Opisywała w nim jednak dzieje najbliższych członków swojej rodziny: dziadków, ciotek, wujków. Babcia Zosia była dla niej “całym światem”.

Kiedy Andrzej zaczął czytać fragment o babci Pani Alicji, Pani Zosi, na twarzach pojawił się szczery uśmiech. Kiedy jednak Pani Alicja zorientowała się, że Piasek wydał jej zapiski w postaci książki, była w szoku. Potem powiedziała, że jest to najlepszy prezent jaki mogła dostać. Zapisywała dzieje swojej rodziny, bo wydawało się jej, że dzięki temu wciąż żyją.