Lifestyle

Myśleli, że Maciej Musiał przyszedł na premierę z koleżanką. Ta okazała się jego mamą!

Agnieszka

Nov. 19, 2018, 3:31 p.m.

Myśleli, że Maciej Musiał przyszedł na premierę z koleżanką. Ta okazała się jego mamą!

Maciej Musiał, utalentowany aktor nowego pokolenia, znany jest głównie z serialu „Rodzinka.pl”, z głównej roli w filmie „Mój biegun” oraz z prowadzenia programu „The Voice of Poland”. Jest idolem dla wielu młodych ludzi, szczególnie dziewcząt, a jego popularność coraz bardziej rośnie.

Zdjęcie Myśleli, że Maciej Musiał przyszedł na premierę z koleżanką. Ta okazała się jego mamą! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BqPSzk7lDIQ/

Maciej Musiał pojawił się niedawno na premierze nowego serialu „1983”. Ta wizyta od razu wzbudziła szum w mediach, bowiem Musiał pojawił się tam z kobietą. Wiele osób początkowo sądziło, że tajemnicza kobieta jest koleżanką Musiała, jednak okazało się, że to jego mama.

Co wzbudziło takie zainteresowanie? Przede wszystkim fakt, ze mama Maćka Musiała wygląda bardzo młodo. Kiedy przyjrzymy się jej zdjęciom, zauważymy jednak pewne podobieństwo do syna.

Zdjęcie Myśleli, że Maciej Musiał przyszedł na premierę z koleżanką. Ta okazała się jego mamą! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BYSoUYLlbXh/

Anna Musiał od zawsze wspiera swojego syna. Łączy ich silna więź, być może dlatego Maciej od czasu do czasu Anna publikuje zdjęcia ze swoim synem na portalach społecznościowych.

Oglądając ich wspólne zdjęcia nie trudno odnieść wrażenie, że Maciej Musiał swoją urodę odziedziczył właśnie po mamie Annie.