Pogotowie prezentowe! Jaki prezent na Dzień Mamy?

Pogotowie prezentowe! Jaki prezent na Dzień Mamy?

Dzień Matki to wyjątkowe święto. 26 maja warto pokazać swoim mamom, że je kochamy, doceniamy, że są dla nas ważne. Co sprawi jej przyjemność? Co możesz jej podarować? Oto kilka inspiracji.

#1. Sentymentalnie
Wszystkie lubimy dostawać kwiaty. Podaruj mamie piękny bukiet. Będzie jej miło, jeśli do bukietu dołączysz list, w którym napiszesz jej, za co ją kochasz. Kiedyś robiłaś dla niej laurki – dziś możesz napisać dojrzały list.

Zdjęcie Pogotowie prezentowe! Jaki prezent na Dzień Mamy? #1
Fot. Pixabay.com

#2. Od kuchni
Zaproś mamę do siebie na obiad. Przygotuj dla niej coś, co bardzo lubi. Będzie dumna, widząc córkę, której przekazała zdolności kulinarne. Możecie się też umówić w tym dniu na wspólne gotowanie lub pieczenie. To może być dla Was bardzo przyjemny czas.

#3. Hobby
Spraw mamie prezent związany z jej zainteresowaniami. Książka, zestaw krawiecki, gadżety kuchenne wcale nie muszą oznaczać pójścia na łatwiznę przy wyborze prezentu. Jeśli mama lubi czytać, szyć albo gotować – ucieszy się z ciekawych podarunków, które rozwijają jej pasje.

#4. Sesja zdjęciowa
Piękne zdjęcia córki i matki? Czemu nie! Sesja zdjęciowa to fantastyczny pomysł i pamiątka na lata. Spraw, by mama poczuła się przed obiektywem jak gwiazda. Idźcie na makijaż, dobierzcie stylizacje i bawcie się dobrze.

#5. Czas
Podaruj mamie swój czas. Zaproś ją do kawiarni. Spędźcie czas na plotkach, wspominaniu. Zafundujcie sobie pyszny deser, lody, a potem wybierzcie się do kina lub na spacer. Pogadajcie sobie tak po prostu!
Przyjemnym sposobem na spędzeniu czasu z mamą jest wspólny masaż. Owszem, możesz podarować mamie kartę upominkową do SPA, ale pewnie więcej radości sprawi jej spędzenie tego czasu razem z córką. A i Ty skorzystasz! Jeśli chcesz możesz zastąpić masaż domowym SPA. Mamę ucieszy taka relaksująca niespodzianka.

Zdjęcie Pogotowie prezentowe! Jaki prezent na Dzień Mamy? #2
Fot. Pixabay.com
Justyna

true

Polecane