6 najmocniejszych cytatów Korwin-Mikkego! Te słowa oburzyły dużą część społeczeństwa

6 najmocniejszych cytatów Korwin-Mikkego! Te słowa oburzyły dużą część społeczeństwa

Janusz Korwin Mikke to osoba budząca skrajne emocje. Jego wypowiedzi bywają wręcz oburzające. Nie szczędzi sobie komentarzy na żaden temat i odważnie wypowiada swoje zdanie. Poglądy polityka często nie spotykają się z poparciem większości, mimo to ma on swoją grupę odbiorców, którzy je podzielają.

Europoseł powinien uważać na swoje wypowiedzi, choćby dla większego poparcia.

Korwin - Mikke jednak na to nie zważa, jego wypowiedzi budzą tak skrajne emocje, że ciężko nawet je jakkolwiek skomentować.

Wolność słowa obowiązuje, pod warunkiem, że nie krzywdzi się innych, a o wypowiedziach polityka nie można tego powiedzieć, oto kilka przykładów:

  • Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią.
  • Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie. Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci.
  • Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.
  • Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich w ogóle nie są homosiami. Oni tylko za pieniądze, że tak powiem, udają homosiów. To są importowani z zagranicy ludzie, często dostają pieniądze, na to żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości.
  • Cztery miliony ludzi straciły pracę. To były cztery miliony czarnuchów. A teraz mamy 20 milionów bezrobotnych Europejczyków, którzy są czarnuchami Europy. Tak, 20 milionów młodych ludzi jest traktowanych jak czarnuchy.
  • Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży.

Korwin-Mikke nikomu nie szczędzi słów krytyki, o polakach wypowiada się w następujący sposób "sku*wione społeczeństwo sku*wieli!".

Elżbieta

Polecane