Czy można wyleczyć raka burakiem i czosnkiem?

Czy można wyleczyć raka burakiem i czosnkiem?

Sok z buraka potrafi zdziałać cuda. Osoby chore na raka powinny znać ten fakt, portale rozpisują się o jego dobroczynnych właściwościach. Burak, czosnek, miód, kurkuma, w Internecie są setki sposobów na cudowne uzdrowienie.

Zdjęcie Czy można wyleczyć raka burakiem i czosnkiem? #1

Leki bywają bardzo drogie, wiele osób pracujących nie stać na kosztowne terapie, a co dopiero emerytów i rencistów. Nawet gdy stać nas na preparaty, to na wizyty u specjalisty czeka się miesiącami. Internet zalewa nas informacjami o domowych sposobach na choroby, takie fałszywe porady dają nadzieję chorym.

Na buraka stać wszystkich

W Internecie można przeczytać, że oprócz buraka jest wiele innych rzekomo wspaniałych domowych składników. Przykładem kolejnej rośliny działającej cuda jest czosnek, serwisy piszą, że to naturalny antybiotyk. Czy lekarz Ci kiedykolwiek o tym wspomniał? Pewnie nie, ale dlaczego? Blogerzy tłumaczą nam, że Big Pharma nie sprzedaje czosnku, jeśli przekażą tą informację pacjentom to nie zarobią na tym. A nie przyszło Ci do głowy, że to zwyczajnie nie działa?

Internet podaje domowe sposoby na wszystko

W Internecie jest wszystko, artykuły, porady, książki, osobne strony i blogi poświęcone tematom domowych porad zdrowotnych. Kto o tym pisze? Niezależni eksperci? Ludzie, którzy nie są przekupieni ani zmanipulowani, robiący to z własnej woli, znający metody z własnych doświadczeń. Najczęściej, testowali wszystko na sobie i znajomych – zatem mają dowody. Czy naprawdę ktoś w to wierzy? W Internecie można napisać wszystko!

Jak się leczyć?

Wystarczy potrafić obsługiwać wyszukiwarkę Google, znajdziesz tam wszystko, już nie musisz chodzić do lekarza, czekać w kolejkach, wykupywać drogich recept, przecież Internet wie lepiej? To bzdury!

Co z seniorami? Nie mają dostępu do Internetu

Seniorzy nieposiadający komputerów mogą pójść do kiosku, jest tam pełno gazet z poradami, nawet na poczcie odbierając emeryturę, kupią książkę na każdy temat.

Zdjęcie Czy można wyleczyć raka burakiem i czosnkiem? #2

UWAGA!

Przestań wierzyć w te cudowne rady! Poważne choroby może leczyć wyłącznie LEKARZ! To on posiada dyplomy i wiedzę. Gdyby te cudowne sposoby działały, to czy nadal byłoby tylu chorych ludzi?

Przestań wierzyć w kłamstwa pisane w Internecie, każda osoba nieposiadająca żadnej wiedzy medycznej może napisać i opublikować materiał. Bądź świadomym pacjentem.

Państwo postanowiło walczyć z fałszywymi radami na temat zdrowia, stworzony został portal Serwis Zdrowie, który ma na celu upowszechniania rzetelnych informacji opartych na dowodach naukowych. Jeśli już chcesz szukać porad na temat zdrowia to tylko tam.

Elżbieta

true

Polecane