Lubiana aktorka wystąpi w tańcu z gwiazdami! Fani twierdzą, że ma wygraną w kieszeni

Elżbieta

Lifestyle

July 24, 2019, 6:27 p.m.

Lubiana aktorka wystąpi w tańcu z gwiazdami! Fani twierdzą, że ma wygraną w kieszeni

Taniec z gwiazdami wraca jesienią na antenę. Doczekaliśmy się już 10 edycji show. Stacja już zaczęła kampanię reklamową i podsyca ciekawość widzów, ujawniając nazwiska gwiazd biorących udział w tej edycji. Jedną z tańczących będzie znana i lubiana aktorka telewizyjna. Jesteście ciekawi kto to?

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, wszyscy czekają z niecierpliwością, aż stacja ujawni pełny skład gwiazd biorących udział. Nazwiska pojawiają się po kolei. Pierwszą z uczestniczek będzie Reni Jusis, która niedawno przeżyła rozwód z Tomaszem Makowieckim.

Fakt zdradza, że Renata kilka razy już miała propozycje na udział w programie. Zawsze odmawiała. Dlaczego tym razem się zgodziła? Piosenkarka w końcu chce nauczyć się tańczyć, twierdzi również, że będzie to mile spędzony czas, dzięki któremu odsunie od siebie myśli o rozwodzie. Program ma przynieść jej same korzyści, nie znalazła tym razem powodu do odmowy.

Na oficjalnym profilu show, stacja telewizyjna Polsat ujawniła koleją uczestniczkę. Będzie nią aktorka Barbara Kurdej-Szatan

„Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu „Taniec z gwiazdami” Barbara Kurdej-Szatan – aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach” – taki wpis widzimy pod postem.

Barbara twierdzi, że zawsze lubiła tańczyć i chciałaby rozwijać się również w tym kierunku. W rozmowie z portalem pomponik.pl wyznaje, że uczestnictwo w programie to spełnienie jej marzeń:

„Zawsze marzyłam o tym, żeby tańczyć i się rozwijać również w tym kierunku… Ja bardzo lubię tańczyć. Nigdy nie tańczyłam tak zawodowo. Tańca towarzyskiego nawet nie liznęłam, więc kompletnie nie mam pojęcia o tym, jakie są zasady, jak trzymać stopy, nogi, ręce, więc fajnie jakbym się nauczyła.”

Fani zachwyceni

Wiele osób twierdzi, że Basia ma szansę na wygraną. Jest bardzo lubiana przez wielu Polaków. Swoją sympatię zyskała dystansem do siebie i pięknym uśmiechem.

Niecierpliwie czekamy na informację o partnerze tanecznym Basi.

Kto jeszcze wystąpi w show?

Produkcja nie odpowiada jeszcze na to pytanie, ale plotek nie brakuje. Jeśli im wierzyć, to na parkiecie spotkamy Daniela Kordasa – zwycięzcę MasterChefa i Agent-gwiazdy, Akopa Szostaka – zawodnika MMA, Magdę Berendy – youtuberkę i co najlepsze, męża Barbary – Rafała Szatana. Nie wiadomo, ile wspólnego mają te plotki z rzeczywistością. Zapewne dowiemy się wkrótce!