Sekielski nie ma pracy przez SWOJĄ NADWAGĘ? Tak twierdzi jego żona

Sekielski nie ma pracy przez SWOJĄ NADWAGĘ? Tak twierdzi jego żona

Tomasz Sekielski zawsze był dobrym i rozpoznawalnym dziennikarzem. Często podejmował się realizacji najtrudniejszych tematów. Ludzie go za to cenią. Niestety, od jakiegoś czasu Tomasz Sekielski nie ma pracy w żadnej telewizji. Dlaczego?

Dziennikarz właśnie zdobył szczyt swojej dotychczasowej popularności. Wszystko za sprawą głośnego filmu dokumentalnego “Tylko nie mów nikomu”. Film opowiada o pedofilii w kościele i zrealizowany został dzięki datkom patronów braci Sekielskich na Patronite.

Tomasz Sekielski jest dyskryminowany ze względu na wagę?

Pomimo profesjonalizmu i zaangażowania, jakie dziennikarz pokłada w swoją pracę, żadna stacja telewizyjna nie chce go zatrudnić. Jego żona obawia się, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, jak wygląda Sekielski. Dziennikarz od dawna bowiem zmaga się ze sporą nadwagą. Od kilku miesięcy jednak zacięcie walczy o zgubienie zbędnych kilogramów. Proces ten dokumentuje u siebie na kanale youtube.

Żona Tomasza Sekielskiego udzieliła wywiadu dla “Uroda Życia”, w którym stawia tezę:

Czasem się zastanawiam, dlaczego ktoś z takim dorobkiem jak Tomek nie jest obecnie związany z żadną stacją telewizyjną. I czy nie jest to przypadkiem rodzaj dyskryminacji z powodu wagi — w kraju, gdzie tak ważny jest wygląd, a w telewizji pracują sami śliczni ludzie.” - wyznała.

Tomasz Sekielski motywuje rzeszę ludzi


W tym wywiadzie żona Sekielskiego wyznała również, że odchudzanie jej męża jest ogromną motywacją dla wielu ludzi. Przyznaje z zadowoleniem, że nawet niektórzy ich sąsiedzi obserwując odchudzanie Tomasza Sekielskiego przeszli na dietę.

Kolejne części filmu

Obecnie dziennikarz pracuje nad drugą częścią filmu “Tylko nie mów nikomu”. Jego widzowie z jednej strony cieszą się z tego faktu. Z drugiej strony są wstrząśnięci, że rzeczywiście istnieje tak wiele poszkodowanych osób, aby móc nakręcić kolejną część.

Agnieszka

Polecane