Modne kostiumy kąpielowe dla puszystych

Modne kostiumy kąpielowe dla puszystych

Jaki strój kąpielowy wybrać, jeśli nosimy rozmiar XXL? Czy musimy ukrywać się za jednoczęściowym kostiumem? Oczywiście, że nie! Panie, które noszą większe rozmiary równie dobrze wyglądać będą w stroju jedno jak i dwuczęściowym. Ważne jest by jeden i drugi eksponował atuty, a ukrywał mankamenty.

Zdjęcie Modne kostiumy kąpielowe dla puszystych #1

Stroje jednoczęściowe

Panie noszące większy rozmiar chętniej sięgają po ten model stroju kąpielowego. Świetnie maskuje on niedoskonałości sylwetki, ale nie tylko o to tutaj chodzi. Musimy pamiętać, że ma także podkreślić i wyeksponować nasze atuty, inaczej się nie sprawdzi. Panie, które mogą pochwalić się pięknym dekoltem, powinny wybrać fason z głębokim wcięciem w dekolcie.

Świetnie sprawdzą się tu modele wiązane na szyi. Jeśli chcemy przy tym ukryć nasz brzuch, zdecydujmy się na wzorzystą górę z ciemniejszym, najlepiej gładkim dołem. Optycznie wyszczuplą naszą sylwetkę stroje z pionowymi paskami w okolicy talii. Jeśli takie zabiegi nie są dla nas wystarczające, a nasz problem większy, możemy przyjrzeć się oferowanym przez niektóre firmy modelom z wszytym panelem spłaszczającym brzuch.

Stroje kąpielowe dostępne są w różnych wzorach i kolorach, jednak wiadomo, że czarny wyszczupla. Jednak nie każdy musi dobrze czuć się w ciemnych kolorach, dlatego nie musimy się ograniczać. Pamiętajmy tylko ze w okolicach, które chcemy szczególnie zakryć, nie może dziać się za wiele.

Zdjęcie Modne kostiumy kąpielowe dla puszystych #2

Stroje dwuczęściowe

Najlepszym wyborem dla pań puszystych będzie tankini. Jest to zestaw składający się z fig i dłuższego topu, występującego w różnych fasonach. Wśród topów znajdziemy takie przypominające koszulki lub sukienki, na cienkich i grubych ramiączkach lub wiązane na szyi, z dekoltem w serek i w kształcie łódki.

Dekolt w serek to zdecydowanie lepszy wybór, pięknie podkreśli i wyeksponuje biust. Lepiej także sprawdzą się szerokie ramiączka lub ich brak, w miejsce tych cieniutkich. W ofercie bikini dla puszystych znajdziemy również fason z wysoko zabudowanymi figami i spodenkami. Oba rozwiązanie będą trafione, jeśli tylko będą modelowały talię i spłaszczały brzuch. Kolorystyka jak w przypadku kostiumów dwuczęściowych jest dowolna, ale kierujmy się tu taką samą zasadą.

Zdjęcie Modne kostiumy kąpielowe dla puszystych #3

Patrycja

Polecane