Lifestyle

Nowa uczestniczka w Big Brother! Fani OBURZENI

Elżbieta

June 12, 2019, 7:09 p.m.

Nowa uczestniczka w Big Brother! Fani OBURZENI

Program Big Brother wielkimi krokami zbliża się do finału, uczestnicy odliczają dni do końca, dumni z siebie, że udało im się w domu zostać tak długo. Jednak Wielki Brat jak zwykle jest nieprzewidywalny, zaprosił do domu nową uczestniczkę.

W programie zostały cztery osoby, Madzia, Radek, Bartek i Igor. Grają o dużą stawkę – 100 tysięcy złotych nagrody oraz samochód trafi do jednej z wymienionych osób, ale czy na pewno? Otóż dziś ogłoszono informację o nowej uczestniczce Big Brothera - Karolinie Włodarskiej.

Ta informacja oburzyła widzów, byli zdezorientowani i niezbyt zadowoleni z tej niespodzianki. Na Instagramie pojawiły się niepochlebne komentarze na temat tej decyzji:

„To jest niesprawiedliwe że Karolina weszła do programu!!!”

„Bez sensu totalnie”

„Znając TVN to ona jeszcze pewnie wygra”

Widzowie poczuli niesprawiedliwość, że nowa twarz ma konkurować tuż przed finałem z ich ulubieńcami, którzy musieli przechodzić przez eliminację, by dostać się do finału.

Jak się jednak okazało, Karolina jest pierwszą uczestniczką kolejnej edycji programu i nie bierze udziału w głosowaniu. TVN oświadczył, że program osiągnął sukces i podjęto decyzję o jego kontynuacji.

Nową edycję zobaczymy już jesienią tego roku, a w niej spotkamy między innymi Karolinę.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że nie odbyły się jeszcze castingi do nowej edycji, ale Karolina już wygrała. A Wy na kogo głosujecie?

Kim jest nowa uczestniczka?

W programie Karolina czytała pytania od widzów. Z jej odpowiedzi wynika, że jest mężatką, a zawodowo zajmuje się modą. Zapytana o najfajniejszego, jej zdaniem, uczestnika, nie potrafiła wskazać jednej osoby. Z pewnością jednak za jakiś czas jej sympatie się wyklarują.