Mateusz z FIT Lovers PŁACZE na Instastory. Czuje się winny -słusznie?

Mateusz z FIT Lovers PŁACZE na Instastory. Czuje się winny -słusznie?
11Cze

"Ból kręgosłupa oraz kołnierz ortopedyczny, a to dopiero początek" - rozpisują się media. Mateusz z Fit Lovers uszkodził kręgosłup fance? Poniesie za to konsekwencje? Na ten temat wypowiedział się na swoim InstaStory, gdzie wyjaśnił kilka kwestii z tym związanych.

Wypadek

Podczas gali Hashtag Roku, para Fit Lovers uczestniczyła w wydarzeniu, aby wręczyć nagrody. Wtedy też Mateusz postanowił zaprezentować swoje umiejętności w robieniu salta. Pech jednak chciał, że influencer stracił równowagę i wpadł na fankę, która siedziała bardzo blisko sceny.

Według gala.pl twórca internetowy bardzo przejął się całą sytuacją i starał się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Przez kilka minut kobieta jednak zapewniała, że nic się nie stało. Kolejne dni jednak wykazały niepokojąceobjawy związane z tym wydarzeniem.

Okazało się następnie, że kobieta ma uszkodzony dysk na odcinku szyjnym i jest zmuszona nosić kołnierz ortopedyczny. Temat całej sprawy by nie powrócił, gdyby mąż fanki nie skontaktował się z innym influencerem – Danielem Kuczajem. Ten natomiast całą rozmową podzielił się w mediach społecznościowych. Mateusz z Fit Lovers zaznaczył jednak, że nie miał pojęcia o ciężkim stanie kobiety.

Wypowiedź influencera

Mateusz z Fit Lovers postanowił wypowiedzieć się na ten temat na swoim InstaStory:

„Jestem załamany tą sytuacją. Ja nie wiem, co ja mam zrobić. Żałuję tego z każdą sekundą! Nie chciałem, żeby to w taki sposób się skończyło” - mówi.

Potwierdził, że o złym stanie poszkodowanej dowiedział się dużo później.

W wywiadzie natomiast zaznaczył, że bardzo żałuje całej sytuacji i szczerze przeprasza. Dodał również, że pokryje wszelkie koszta związane z leczeniem – rehabilitacja, sprzęt medyczny oraz wizyty lekarskie.

Warto jednak zaznaczyć, że był to zwykły wypadek, a nie celowe działanie. Nagonka na jednego z członków "Fit Lovers" na podstawie tylko tego zdarzenia nie jest więc niczym uzasadniona. Większość negatywnych komentarzy dotyczy bowiem zupełnie czegoś innego. Czego? Odpowiedzcie w komentarzach.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ