Dorota Szelągowska po METAMORFOZIE powala swoim nowym wyglądem!

Dorota Szelągowska po METAMORFOZIE powala swoim nowym wyglądem!

Dorota Szelągowska to polska prezenterka telewizyjna, przygodę z telewizją rozpoczęła w 1998. Najbardziej jest znana z telewizji śniadaniowej TVP2, z programu „Pytanie na śniadanie”, jednak pracowała też przy produkcji programu „Dzień dobry TVN”.

Dorota brała udział też w innych produkcjach, ale na chwilę obecną prowadzi swoje programy „Dorota was urządzi” emitowany w stacji TVN Style, oraz „Domowe rewolucje” na kanale HGTV.

Główne hobby Doroty to dekoracja wnętrz mieszkań, w jej programach znajdziemy wiele świetnych rad, jak za niewielkie pieniądze upiększyć dom, bądź mieszkanie.

Dorota często wspomina dawne czasy, kiedy musiała żyć za mniej niż średnią krajową miesięcznie, nie było jej stać nawet na pampersy dla dzieci. Dzięki ciężkiej przeszłości docenia to, co ma teraz, podchodzi do życia z pokorą i wie, że czasy świetności również mogą minąć. Mówi o sobie, że jest czujna i nie zatraca się w luksusie, który osiągnęła ciężką pracą.

Prezenterka otrzymała propozycję pozowania do okładki w magazynie „Twój styl”, sztab stylistów zrobił z niej osobę, której sama Dorota nie mogła poznać. Była w takim szoku, że postanowiła się pochwalić:

Wyglądam TAK, że się muszę pochwalić – czytamy na Instagramie Doroty.

Fani nie mogą wyjść z podziwu, wyrażali swoje odczucia w komentarzach

„Piękna!!!”

„Rewelacja!”

„Dorota wyglądasz obłędnie”

Prezenterka przyznaje, że kiedyś była zakompleksioną kobietą, uważała się za grubą i nie dość ładną. Nie lubiła siebie i wydawało jej się, że ludzie dookoła nią gardzą. Dziś patrzy na swoje zdjęcia z myślą, że była wtedy przepiękną dziewczyną. Kompleksy minęły, gdy Dorota zrozumiała, że jedyne co może zrobić to zaakceptować swój wygląd. Dziś obdarza samą siebie miłością i potrafi docenić swoje kobiece atuty.

Na sesji zdjęciowej prezenterka wygląda naprawdę świetnie i stylowo. Stonowany makijaż, dopracowana fryzura, strój podkreślający kobiecość i piękne pewne siebie spojrzenie.

Elżbieta

true

Polecane