Spektakularna metamorfoza Pauliny Krupińskiej ! Jesteście ciekawi efektu "WOW"?

Lifestyle

Oct. 24, 2021, 9:41 a.m.

Spektakularna metamorfoza Pauliny Krupińskiej ! Jesteście ciekawi efektu "WOW"?

Jesienią często kobiety decydują się na liczne metamorfozy. Panie znacznie skracają włosy w celu regeneracji. Pozbywają się zniszczonych podczas letniego okresu końcówek.

W świece show-biznesu obserwujemy także liczne zmiany. Metamorfozom fryzur poddały się m.in. Dominika Gwit, Maja Bohosiewicz, Katarzyna Cichopek.

Największym echem odbiła się natomiast zmiana fryzury u Pauliny Krupińskiej.

 

Kilka słów o Paulinie Krupińskiej

Paulina Krupińska zdobyła tytuł Miss Polonia w 2012 roku. Reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013. Zdobyła wówczas tytuł Miss Photogenic.

Związana była z programami tj. „Pytanie na śniadanie”, „Klinika Urody”, „Sekrety Doliny Inków”, „Wychować i nie zwariować”.

Pani Paulina wzięła także udział w programie „Dance Dance Dance”.

Obecnie jest prezenterką telewizyjną. Współprowadzi program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN” od 2020 roku. Jej partnerem telewizyjnym jest Damian Michałowski.

Prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Para ma dwójkę dzieci – córeczkę Antoninę i synka Jędrzeja.

 

Spektakularna metamorfoza

P. Krupińska niejednokrotnie relacjonowała na Instagramie wizyty w salonach fryzjerskich. Nie decydowała się jednak na drastyczne zmiany. Były to zazwyczaj zabiegi pielęgnacyjne czy lekkie odświeżenie cięcia lub koloru. Kobieta przez lata przyzwyczaiła swoich fanów do swojego wizerunku.

Tym razem obserwatorzy prezenterki niczego się nie spodziewali, gdyż pani Paulina nie informowała o planowanej wizycie w salonie. Dlatego też zaprezentowana zmiana wywołała tak spore zaskoczenie.

Paulina Krupińska pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją metamorfozą. Włosy prezenterki są obecnie znacznie ciemniejsze i zdecydowanie krótsze. Zmiana jest spektakularna. Kobieta prezentowała nowy image na sesji zdjęciowej, której efekty zamieściła w sieci. Jej Instagramowy profil śledzi 360 tys. osób.

„Jak szaleć to szaleć. To chyba pora na gorączkę piątkowej nocy” – pani Paulina napisała pod zdjęciem zamieszczonym na Instargamie.

W poście oznaczyła także osoby odpowiedzialne na zmianę fryzury oraz make-up.

 

Efekt WOW!

Zmiana fryzury kobiety spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami. Ciepłe słowa płyną od fanów, ale także od znajomych z branży. Obserwatorzy nie kryją zachwytu. Metamorfozę skomentowały m.in. Aleksandra Kwaśniewska, Monika Pyrek, Maffashion.

„I bosko. Jeszcze młodziej” – pisze Joanna Koroniewska.

„O M G petarda” – komentuje Marina Łuczenko-Szczęsna.

„Wow. Tak z charakterkiem” – ocenia Monika Pyrek.

 Czy Wy też poddajecie się jesiennym metamorfozom?

Lubicie zaskakiwać wizerunkiem?