Dorota Wellman - nie uwierzysz, jak kiedyś wyglądała!

Dorota Wellman - nie uwierzysz, jak kiedyś wyglądała!

Dorota Wellman to polska dziennikarka i prezenterka. Niewiele osób wie, że zajmowała się równie produkcjami filmowymi, współpracowała przy reżyserii kilku filmów takich jak Stan wewnętrzny (1983), Do domu (1987), Szkoła kochanków, czyli Cosi Fan Tutte (1987) .Dziennikarka również epizodycznie zagrała role w znanych serialach 39 i pół (2008), Niania (2008), Naznaczony (2009).

Na chwilę obecną, najmocniej kojarzymy ją ze śniadaniowym programem kanału TVN pod tytułem „Dzień dobry TVN”. Widzowie cenią Dorotę Wellman za charyzmę, autentyczność i pewność siebie mimo większej tuszy.

Dorota urodziła się w 1961 roku, a więc jest już przed sześćdziesiątką, czy wiedzieliście jak wyglądała za czasów młodości?

W ostatnim czasie na Instagramowym profilu „kiedysvsdzis” zamieszczono fotografię prezenterki. Profil ten służy ukazywaniu porównawczych zdjęć celebrytów z czasów dawnych oraz dzisiejszych. Zdjęcie Doroty z młodości bardzo zainteresowało Instagramowiczów, są w szoku!

Prezenterce niczego nie brakowało, jednak patrząc na jej obecny wizerunek wygląda nawet lepiej niż kiedyś. Na fotografii sprzed lat widać, że już wtedy lubiła nosić krótkie włosy, mimo to fryzura uległa diametralnej zmianie. Kolor włosów, wyrobiony styl oraz promienny uśmiech – to możemy zaobserwować po latach u Doroty.

Po zdjęciach możemy również wywnioskować, że zawsze była większa osobą, jednak sama wielokrotnie powtarza słowa : „Wole być gruba niż głupia”. W rozmowie z tygodnikiem Wprost wyjaśnia:

Cały czas powtarzam, że wolę być gruba niż głupia. To moje hasło. Bardziej bym się martwiła, że nie mam nic w głowie, niż tym, że mam większy rozmiar.„

Wiele osób powinno czerpać inspirację z postawy Doroty, brak kompleksów i pewność siebie pomogły jej w uzyskaniu sukcesu. W obecnych czasach, gdzie promuje się anorektyczne sylwetki kobiet, pokazywanych na bilbordach, w reklamach i telewizji potrzeba nam takich osób jak Dorota. Prezenterka udowadnia, że tusza nie przeszkadza w robieniu kariery. Jeśli tylko ma się cos w głowie to wygląd nie stanowi przeszkód.

Agnieszka

Polecane