Jak ominąć zakaz handlu w niedziele? Nowa sieć sklepów w Polsce!

Natalia

Newsy

26.03.2019 20:23

Jak ominąć zakaz handlu w niedziele? Nowa sieć sklepów w Polsce!

Zakupy w niedziele niehandlowe czy święta od teraz nie będą problemem, ponieważ został otwarty sklep sieci z ekologiczną żywnością i kosmetykami, który powstał w Konstancinie- Jeziornie. Do otwarcia drzwi placówki całodobowo wystarczy jedynie aplikacja na telefonie.

Zdjęcie Zakaz handlu w niedziele ? Od teraz to nie problem. #1

Do korzystania z aplikacji wystarczy się zarejestrować, ale za to dostaniesz nieograniczone możliwości korzystania ze sklepu. Placówka będzie dostępna w każde święta, wszystkie niedziele, które nie są handlowe oraz każdej nocy. Sieć wspomina, że aplikacja zacznie działać w ciągu najbliższych tygodni.

Już jesienią sieć Bio Family otworzyła sklep w Poznaniu. Był to pierwszy całodobowy i bezobsługowy supermarket w Europie. Za otwarciem sieci supermarketów stoi rodzina Świtalskich, założyciele Biedronki.

Aby móc zrobić zakupy w poznańskim sklepie w niedzielę bez handlu czy w środku nocy należy, posiadać kartę Open 24/7 zupełnie inaczej niż w przypadku placówki warszawskiej. To za pomocą karty otworzymy drzwi do sklepu i będziemy mogli korzystać z oferty bez obecności obsługi. Za zakupy w kasie samoobsługowej płacić można jedynie kartą lub przez Apple Pay i Google Pay.

W asortymencie Bio Family znajdują się wyłącznie produkty posiadające europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości.