Tłusty czwartek i NAJDROŻSZE PĄCZKI u MAGDY GESSLER!

Tłusty czwartek i NAJDROŻSZE PĄCZKI u MAGDY GESSLER!
04LutTłusty czwartek wypada w tym roku 28 lutego. Wielu z nas ustawi się więc w kolejkach do ulubionych piekarni i odpuści zdrowe odżywianie na jeden dzień. Zaskoczyć będą się mogli natomiast ci, którzy postanowią uczcić tłusty czwartek pączkami od Magdy Gessler.

Zdjęcie Tłusty czwartek i NAJDROŻSZE PĄCZKI u MAGDY GESSLER! #1

Ceny dobry, świeżych pączków z lokalnych piekarni wahają się od 1 do 3 zł. W marketach kupimy je jeszcze taniej – już za niecałą złotówkę. Jednak w restauracji Magdy Gessler w Warszawie jeden pączek kosztuje aż 8 lub 9 złotych (w zależności od nadzienia).Magda tłumaczy, że za jej pączkami stoi doświadczenie, lata praktyki i składniki z najwyższej półki. To jednak nie przekonuje większości internautów, których oburza ta cena. Zdaniem wielu, Gessler chce wycisnąć jak najwięcej ze swojej ogromnej popularności. Wygórowane ceny nie dotyczą bowiem tylko pączków.

Zdjęcie Tłusty czwartek i NAJDROŻSZE PĄCZKI u MAGDY GESSLER! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtWlXl1HkYU/Pierogi „U Fukiera”Od jakiegoś czasu portale informują, że ceny pierogów „U Fukiera” wbijają fotel. Głośno było o tym szczególnie przed świętami, kiedy ceny świątecznego menu ujrzały światło dzienne. Okazało się wtedy, że za 6 pierogów z kapustą trzeba zapłacić „U Fukiera” aż 40 zł. Za litr barszczu czerwonego zapłacilibyśmy 25 zł, a za pół kilo sałatki jarzynowej aż 40 zł.Internauci zwracają uwagę szczególnie na fakt, że Gessler w programie „Kuchenne Rewolucje” zazwyczaj krytykuje właścicieli restauracji za to, że ceny w ich menu są zbyt wygórowane. Sama jednak nie stawia na uśrednienie cen w swoich lokalach, wręcz przeciwnie – zdecydowanie je zawyża.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ