Edyta Górniak weźmie udział w "Agencie" i wie, kto nim jest!

Agnieszka

Lifestyle

Jan. 9, 2019, 4:16 p.m.

Edyta Górniak weźmie udział w "Agencie" i wie, kto nim jest!

Edyta Górniak po raz pierwszy odniosła się do informacji o udziale w nowej edycji programu Agent Gwiazdy na TVN! W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN Edyta Górniak potwierdziła, że wzięła udział w nowym „Agencie” i że wie, kto nim jest!

Zdjęcie Edyta Górniak weźmie udział w "Agencie" i wie, kto nim jest! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bp33TiRHFcB/

Zapytana przez Agnieszkę Jastrzębską jakim cudem pogodziła trasę koncertową z nagraniem programu, Górniak odpowiedziała, że nie jest już artystką, a olimpijczykiem! Dodała w żartach, że pomogły jej kroplówki – było to oczywiście nawiązanie do jej niedawnego pobytu w szpitalu.

"To było bardzo trudne: w kalendarzu zmieścić wszystkie prace, połączyć te przeloty i wszystko inne, ale była tak duża życzliwość ze strony producentów, że trochę dałam się nakłonić.Ba, nawet wiem, kto jest agentem"– wyznała Górniak.

Zdjęcie Edyta Górniak weźmie udział w "Agencie" i wie, kto nim jest! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BV7oPuuDb3K/

Edyta wyznała również, że podczas nagrywania programu była zmuszona obnażyć się przed kamerami i pokazać prawdziwą twarz, gdyż nie da się w takim programie udawać. Musiała również zrezygnować z wizerunku diwy, gwiazdy i cenionej artystki:

"Musiałam sobie ze wszystkim radzić sama. Nie mam makijażu, przyklejonych pięknie rzęs, zakręconych włosów. Chwilami wyglądam jak taka kura domowa."

Czwarta edycja „Agenta” zapowiada się naprawdę ciekawie. Oprócz Edyty Górniak wezmą w niej udział między innymi Krystyna Czubówna, jutuberka Agnelika Mucha, Maria Sadowska i Rafał Jonkisz.