Lampka wina wypita przed snem wspomaga odchudzanie! Sprawdź jak to działa

Lampka wina wypita przed snem wspomaga odchudzanie! Sprawdź jak to działa

Czerwone wino jest niezwykle zdrowe, jednak tylko w niewielkich ilościach. Resweratol, silny przeciwutleniacz zawarty w czerwonym winie ma zbawienny wpływ na organizm. Pomimo ciężkiej i tłustej diecie francuzów, czy włochów, żyją oni dłużej i dłużej cieszą się zdrowiem.Wszystkie dzięki kulturze picia czerwonego wina do obiadu.

Dlaczego czerwone wino jest dobre dla zdrowia?

Zdjęcie Lampka wina wypita przed snem wspomaga odchudzanie! Sprawdź jak to działa #1
fot. shutterstock

#Zawiera resweratol – przeciwutleniacz zapobiega powstawaniu zakrzepów i obniża ciśnienie krwi. Dzięki temu zapobiega powstawaniu chorób serca. Dodatkowo, ma on zbawienny wpływ na poziom złego cholesterolu. Resweratol, jako że jest antyoksydantem, działa również przeciwnowotworowo i opóźnia starzenie się organizmu.

#Zawiera kwas elagowy – związek ten zmniejsza ilość komórek tłuszczowych w organizmie i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki temu szybciej spalamy tłuszczo. Dodatkowo, wspomaga metabolizm kwasów tłuszczowych w wątrobie.

#Zawiera kwercetynę – jeden z najsilniejszych związków przeciwzapalnych i przeciwalergicznych. Doskonale wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego oraz ma działanie przeciwnowotworowe. W połączeniu z witaminą C jest w stanie w dużym stopniu spowolnić starzenie.

Zdjęcie Lampka wina wypita przed snem wspomaga odchudzanie! Sprawdź jak to działa #2
Źródło: http://fithacker.ru/articles/chto-proishodit-s-vashey-taliey-kogda-vyi-pete-stakan-krasnogo-vina-pered-snom/

Agnieszka

true

Polecane