5 sposobów na talię osy!

Justyna

Dieta i żywienie

02.06.2017 9:50

5 sposobów na talię osy!

Chcesz mieć szczupłą talię i płaski brzuch? Wykorzystaj 5 sposobów na talię osy i pożegnaj boczki!

#1. Ćwiczenia
Nie ma rady! Aby pozbyć się fałdek i oponki na brzuchu trzeba ćwiczyć. Dobrze sprawdzają się treningi cardio, dzięki którym spalisz tłuszcz. Do tego ćwiczenia na brzuch, boczki i talię, czyli:
- krążenie bioder
- skłony na stojąco
- skręty tułowia z ciężarkami
- skręty z przyciąganiem kolan do łokci (lewe kolano do prawego łokcia, prawe kolano do lewego łokcia)
- brzuszki
- nożyce
- twisty, czyli podskoki, w których nogi i biodra skręcasz w jedną stronę, a tułów w drugą

#2. Dieta na smukłą talię
Poprawne odżywianie to drugi fundament budujący ładne wcięcie w talii. Jedz więcej warzyw, bo mają one więcej błonnika od owoców. Owoce ze względu na cukier staraj się jeść do południa.

#3. Hula hop
Kręcenie hula hop to genialny sposób na smukłą talię, rzeźbienie bioder i pośladków. Ważne, aby ćwiczenie wykonywać regularnie i kręcić kołem po 5-10 minut w jedną stronę, a potem w drugą. To ćwiczenie zajmuje niewiele czasu, możesz je wykonywać w domu, nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Dodatkowy efekt osiągniesz fundując sobie hula kop z masującymi wypustkami.

#4. Aktywność
Jeśli nie ćwiczenia, a kręcenie hula hop z jakiś powodów sprawia Ci trudność, pozostają inne aktywności. Każda z nich będzie miała wpływ na spalanie tłuszczu, gubienie oponki i rzeźbienie sylwetki. Chodź po schodach zamiast korzystać z windy. W tygodniu weź udział w zajęciach tanecznych, rozruszaj biodra na zumbie, na zajęciach z tańca brzucha albo tańcach latynoamerykańskich. Wybierz się na wycieczkę rowerową w weekend. Małe aktywności każdego dnia też przyniosą korzyści.

#5. Folia spożywcza
Podczas aktywności fizycznej owiń brzuch folią spożywczą. Dzięki temu podwyższysz temperaturę w tym miejscu, brzuch bardziej się spoci, szybciej spalisz tkankę tłuszczową. To taka mini sauna dla Twojego brzucha!

Zdjęcie 5 sposobów na talię osy! #1