Składniki
Składniki:
Na zielone pesto:
-
pół pęczka bazylii
-
1 żabek czosnku
-
mała garść orzechów pini do Symbio
-
mała garść orzechów nerkowca od Symbio
-
2 plasterki żółtego sera (parmezanu niestety nie posiadałam)
-
ok. 1/3 szklanki oliwy z oliwek
-
szczypta soli
Pozostałe składniki:
-
kilka pieczarek
-
kilka plastrów żółtego sera
-
prażona cebulka
Przepis
Orzechy lekko podprażyłam na suchej patelni po czym wszystkie składniki z listy wrzuciłam do blendera i lekko zmiksowałam. Nie blendowałam na gładki krem, bo chciałam, by orzechy były wyczuwalne.
Tosty nasmarowałam powstałą zieloną pastą i układałam kolejno żółty ser oraz pieczarki pokrojone w plasterki, na koniec wszystko obsypałam prażoną cebulką, Tosty złożyłam i zapiekłam w tosterze. Śniadanko wyszło rewelacyjne!:)