Joanna Krupa rozwodzi się z mężem? Kobieta wydała oficjalne oświadczenie!

Martyna P.
Newsy
28.03.2023 9:03
Joanna Krupa rozwodzi się z mężem? Kobieta wydała oficjalne oświadczenie! źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CqTW1ufvEVR/

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub w 2018 roku. Para ma córeczkę Ashę-Leigh. Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się doniesienia o problemach w ich małżeństwie. Teraz do sprawy oficjalnie odniosła się Joanna Krupa.

Joanna Krupa i Douglas Nunes podjęli decyzję o rozwodzie?

Portal People podał informacje, że mąż pani Joanny wniósł pozew o rozwód. Jego powodem miały być „różnice nie do pogodzenia”. Podobno do separacji między małżonkami doszło 2 stycznia 2023 roku.

Jak podają media, Douglas Nunes domaga się także fizycznej i prawnej opieki nad córką.

Pojawiły się także doniesienia, że mężczyzna rzekomo chce zablokować możliwość przyznania alimentów.

Obserwatorzy zauważyli także, że od pewnego czasu, gdy kobieta opisywała męża, używała zwrotu „Ojciec mojego dziecka”.

Reporterzy „Vivy” zapytali ją wówczas o powody. Kobieta odpowiedziała, że jest to duży temat na następny czas.

„Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka” - dodała modelka w wywiadzie.

Joanna Krupa wydała oświadczenie

Joanna Krupa postanowiła odnieść się do sprawy i wydała oficjalne oświadczenie. Kobieta udostępniła post w mediach społecznościowych.

Napisała, że wspólnie z mężem podjęli decyzję o separacji. Kobieta podkreśliła, że będą szli naprzód jako przyjaciele dla dobra ich córki, która jest dla nich najważniejsza. Pani Joanna napisała, że nie będzie więcej komentować tej sprawy i podkreśliła, że oboje z Douglasem są zaangażowani we wzajemne zapewnienie sobie szczęścia, a by być najlepszymi rodzicami.

Do postu zostało dołączone także zdjęcie rodziny, spędzającej czas przy wspólnym posiłku.

„Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód” czytamy na Instagramie Joanny Krupy.

Kilka słów o Joannie Krupie 

Joana Krupa urodziła się w 1979 roku w Warszawie. Jest polsko-amerykańską modelką, aktorką, prezenterką telewizyjną, aktywistką praw zwierząt i celebrytką. 

Kobieta była gospodynią i jurorką programu „Top Model”. Była także prowadzącą w programie „Misja Pies”. Wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną