Harry Potter zostanie ojcem! Daniel Radcliffe potwierdził radosną nowinę!

Martyna P.
Newsy
27.03.2023 8:54
Harry Potter zostanie ojcem! Daniel Radcliffe potwierdził radosną nowinę! źródło okładki: Autorstwa Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - James McAvoy & Daniel Radcli

Daniel Radcliffe znany jest milionom osób jako Harry Potter. Aktor stroni od mediów i niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. W sieci pojawiły się jednak pozytywne informacje dotyczące Daniela i jego partnerki. Para poznała się na planie filmu „Na śmierć i życie”.

 

Daniel Radliffe stroni od mediów!

Mężczyzna niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. W wywiadzie dla „THR” powiedział, że chce żeby tym, o czym ludzie będą rozmawiać, była jego praca.

„Myślę, że odkąd jestem trzeźwy, nie robię nic wystarczająco interesującego. Jako aktor chcę żyć swoim życiem i spotykać się z przyjaciółmi” – dodał Daniel Radcliffe.

 

Odtwórca roli Harry’ego Pottera zostanie ojcem!

W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Daniel Radcliffe i jego partnerka spodziewają się dziecka.

Wiadomość ta została potwierdzona przez przedstawiciela aktora w rozmowie dla "The Hollywood Reporter".

Aktor zamieścił także na swoim profilu zdjęcie zrobione przez paparazzi. Widać na nim zaokrąglony brzuszek jego partnerki. Mężczyzna dodał żartobliwy opis do fotografii:

„In the making” (W trakcie tworzenia). Dodał także emotikonkę dziecka ze smoczkiem.

Partnerką Daniela Radcliff'a jest Erin Darke. Para wiedze wspólne życie od wielu lat. Poznali się na planie filmu „Na śmierć i życie” (2013).

Odtwórca kultowej roli Harry’ego Pottera przyznał w wywiadzie dla magazynu „People”, że ma szczęśliwe życie i jest ze swoją wybranką od prawie dekady.

 

Kilka słów o Danielu Radcliffe

Daniel Radcliffe urodził się 1989 roku w Londynie. Jest brytyjskim aktorem. Światową sławę zyskał dzięki wcieleniu się w rolę Harry’ego Pottera. Aktor zagrał we wszystkich ośmiu filmach z serii.

Widzowie mogą oglądać jego aktorską kreację także w filmie „Krawiec z Panamy”, „Grudniowi Chłopcy”, „Na śmierć i życie”, „Iluzja 2”, „Imperium”, „Dżungla”, „Człowiek-scyzoryk”, „Lost in London”.

Aktor wziął także udział w sztuce „The Play What I Wrote” w reżyserii Kennetha Branagha.

Mężczyzna zadebiutował na scenie Broadwayu w wieku 17 lat. Zagrał w spektaklu Petera Shaffera Equus.

Daniel Radcliffe deklaruje, że jest feministą i ateistą.

Aktor znany jest z dużej tolerancji wobec środowisk LGBT.

Mężczyzna przyznał niegdyś w wywiadzie, że zmaga się z problemami natury psychicznej (lękiem). Ponadto cierpi na łagodną odmianę neurologicznego schorzenia zwanego dyspraksją.

Zdjęcie Harry Potter zostanie ojcem! Daniel Radcliffe potwierdził radosną nowinę! #1
źródło: Autorstwa Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - James McAvoy & Daniel Radcliffe, CC BY-SA 2.0. 

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną