Brad Pitt napadł na Angelinę Jolie i jej dzieci? Wpłynął pozew sądowy!

Agnieszka
Newsy
05.10.2022 11:28
Brad Pitt napadł na Angelinę Jolie i jej dzieci? Wpłynął pozew sądowy! źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CVGdx3ApWOM/

Z dokumentów sądowych związanych ze sprawą Brada Pitta i Angeliny Jolie, w której była para walczy o winnicę Chateau Miraval we Francji, znajduje się akt oskarżenia w stosunku do Brada Pitta o przemoc, której miał dopuścić się w 2016 roku. 

Aktor miał napaść zarówno na Angelinę Jolie, jak i jej dzieci - poinformował we wtorek “New York Times”. W jakich okolicznościach miało do tego dojść?

Sądowa batalia Brada Pitta i Angeliny Jolie

Sądowy spór byłej pary o prawa do opieki nad dziećmi ciągnie się już od dawna. Niedawno doszedł kolejny spór - ten o prawa do francuskiej winnicy.

Prawnicy Angeliny Jolie twierdzą, że aktorka musiała przerwać negocjacje dotyczące sprzedaży swoich udziałów Pittowi z powodu tego, że ten zażądał podpisania umowy o zachowaniu poufności, która zabraniałaby jej wypowiadania się poza sądem na temat fizycznego i psychicznego znęcania się Pitta nad nią i ich dziećmi.

Aktorka oskarża byłego męża o napaść

Jak donoszą amerykańskie media, we wtorek wpłynął także pozew o napaść. Aktorka oskarża Brada Pitta o przemoc w stosunku do niej i dzieci.

Do zdarzenia miało dojść w 2016 roku. Rodzina leciała wtedy samolotem z Francji do Stanów Zjednoczonych. Wtedy doszło do kłótni. Miała się ona rozpocząć gdy Pitt oskarżył Jolie o "uległość" wobec ich dzieci.

"Pitt złapał Jolie za głowę i potrząsnął nią, a następnie złapał ją za ramiona i potrząsnął nią ponownie, a po chwili pchnął ją na ścianę łazienki" – cytuje dokument “New York Times”. 

 "Następnie Pitt wielokrotnie uderzył w sufit samolotu, co skłoniło Jolie do opuszczenia łazienki" – dodano.

Co więcej, gdy dzieci pary stanęły w obronie matki, Pitt miał zaatakować także je. W trakcie kłótni Pitt miał "dusić jedno z dzieci, a drugie uderzył w twarz" – informuje "New York Times".

Aktor miał też wylewać na dzieci piwo i wino.

Kilka dni po tej sytuacji Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód. 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną