Znamy termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brada Pitta i Angeliny Jolie!

Znamy termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brada Pitta i Angeliny Jolie!

Małżeństwo jednej z najsłynniejszych par Hollywood powoli dobiega końca. Państwo Pitt poznali termin pierwszej rozprawy sądowej!

Już od niespełna dwóch lat fani żyją rozwodem Brada i Angeliny, kiedy to jesienią 2016 roku, zza oceanu dobiegła nas wiadomość o złożeniu przez Jolie donosu na męża oraz wniosku do sądu o separację. Domniemanym powodem, tak zaskakującego czynu aktorki, miała być sprzeczka i szarpanina Brada i ich najstarszego adoptowanego syna Maddoxa, na pokładzie ich prywatnego samolotu. Po tym incydencie Angelina wyprowadziła się wraz z dziećmi z ich wspólnego domu.

Zdjęcie Znamy termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brada Pitta i Angeliny Jolie! #1

W złożonym donosie zarzuty wobec Brada były bardzo poważne. Jolie oskarżała Brada o przemoc fizyczną i psychiczną oraz zarzucała nadużywanie alkoholu i zaniedbywanie dzieci. Do problemów z alkoholem Pitt przyznał się kilka miesięcy po wniesionym przez Jolie donosie. Zapewniał, że dla ratowania rodziny zaczął chodzić na terapię odwykową.

Jednakże, jak widać, niewiele to pomogło i małżeństwo Jolie- Pitt istnieje już tylko na papierze i to tez już niedługo, bowiem 4 grudnia tego roku, para spotka się na pierwszej rozprawie rozwodowej. Proces nie będzie należał do łatwych i nie możemy liczyć na ugodowy rozwód. Angelina wniosła o pozbawienie praw rodzicielskich Brada, on chce opieki dzielonej oraz podziału majątku. Para nie ma spisanej intercyzy.

Wygląda na to, że to już koniec związku słynnej pary i rozpad rodziny, która uchodziła za wzór, jest nieunikniony!

Magdalena

true

Polecane