Znana aktorka dostała w twarz na ulicy! Chciała zabrać dziecko innej kobiety (NAGRANIE)

Agnieszka
Newsy
05.10.2018 12:11
Znana aktorka dostała w twarz na ulicy! Chciała zabrać dziecko innej kobiety (NAGRANIE)

Lindsay Lohan jest królową skandali. Media rozpisują się o niej co jakiś czas, zazwyczaj wtedy, kiedy na tapecie jest kolejna afera z jej udziałem. Tym razem skończyło się na tym, że aktorka dostała w twarz od innej kobiety. Nagranie znajdziecie na dole artykułu.

Nie od dziś wiadomo, że aktorka Lindsay Lohan raczej nie stroni od wszelkich używek. Mocne imprezy, skandale i zabawa to jej ulubiona rozrywka.

Zdjęcie Znana aktorka dostała w twarz na ulicy! Chciała zabrać dziecko innej kobiety (NAGRANIE) #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BmwFGQSB8VH/?taken-by=lindsaylohan

Lindsay Lohan zamieściła na swoim Instagramie relację na żywo, na której widać, jaka zaczepia rodzinę syryjskich imigrantów na ulicy i oskarża ich o handel ludźmi. Dzieje się to zaraz po tym, jak Lindsay wychodzi z imprezy – jej stan można sobie więc wyobrazić.

Na początku aktorka okazywała rodzinie imigrantów troskę i pytała, czego potrzebują. Martwiła się, że spędzają noc na ulicy. Potem zaczęła zapraszać do hotelu matkę z dziećmi, bez jej męża. „Macie 3 sekundy…uciekajcie..haha”. Potem było tylko gorzej.

Aktorka twierdziła, że dzieci z syryjskiej rodziny potrzebowały jej pomocy, ponieważ padły ofiarami handlu ludźmi. Starała się nawet mówić do nich w języku arabskim. Po chwili aktorka jednak przekroczyła granicę. Zaczęła nagabywać rodzinę uchodźców i mówić do ich dzieci:

Jestem z wami chłopcy, cały świat to widzi. Będę chodzić za tobą wiecznie, zostanę z tobą, nie martw się. Czy on jest twoim synem? Daj mi rękę – mówiła do dziecka.

Następnie próbowała wyrwać kobiecie jej dzieci i z nimi odejść. Syryjka nie wytrzymała i uderzyła Lindsay w twarz. W tym momencie aktorka się rozpłakała i zakończyła swoją relację na żywo.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną