Co oznacza sen o zdradzie? (sennik)

Justyna
Związki
08.09.2022 21:50
Co oznacza sen o zdradzie? (sennik)

Zdrada - takiego snu bardzo się obawiamy i pamiętamy go jeszcze długo po przebudzeniu. Warto jednak pamiętać, by nie traktować snu o zdradzie jako proroctwa.

Zdrada męża lub partnera

Strach o sen, w którym zdradza mąż, chłopak czy partner jest zupełnie niepotrzebny. Według senników to bardzo dobry znak, świadczący o tym, że niedługo czeka cię w życiu coś pozytywnego. Dotyczy to nie tylko sfery prywatnej, ale także służbowej.

Jednak sen o zdradzie przez męża czy partnera może również świadczyć o tym, że masz problemy z akceptacją siebie i masz niską samoocenę. Musisz zatem zrobić coś, aby poczuć się lepiej. Często powracający sen o zdradzie męża czy chłopaka może również świadczyć o tym, że podświadomie wyłapujesz jakieś niekorzystne sygnały. W takim wypadku warto porozmawiać z ukochanym.

Zdjęcie Co oznacza sen o zdradzie? (sennik) #1

Zdrada żony lub partnerki

Jeśli we śnie zdradziła Cię żona, może to oznaczać, że już niedługo czeka Cię w życiu jakaś przykra sytuacja i upokorzenie. Niepowodzenie może dotyczyć zarówno życia prywatnego jak i służbowego. W przypadku snu o zdradzie partnerki ważne jest miejsce, w którym doszło do sytuacji. Jeśli było przy tym dużo osób, może to oznaczać, że czeka Cię upokorzenie, o którym dowie się wiele osób, na których Ci zależy. W niektórych sennikach zdrada partnerki i żony może świadczyć o sukcesie i o tym, że niedługo rozwiążesz jakiś kłopot.

Jeśli w Twoim śnie żona zdradziła Cię z osobą, z którą na przykład współpracujesz, ale nie znasz jej dobrze prywatnie, zacznij zwracać uwagę na ludzi, z którymi łączą Cię luźne relacje, które z czasem zmieniają się w znacznie bliższe. Może to oznaczać, że mogą Ci one znacznie skomplikować życie.

Sen o zdradzie partnerki, z którą pozostajesz w nieformalnym związku, może oznaczać nadchodzące zmiany zawodowe. Jeśli we śnie zdradza Cię dziewczyna jest zapowiedzią podjęcia ważnych decyzji osobistych. W Twoim życiu mogą też pojawić się problemy zawodowe, które z czasem uda Ci się rozwiązać, ale kosztem życia osobistego.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną