5 cech wskazujących na to, że facet jest kiepski w łóżku!

Justyna
Newsy
07.09.2022 21:46
5 cech wskazujących na to, że facet jest kiepski w łóżku!

Dobry kochanek wielu kobietom kojarzy się z nieziemską muskulaturą i niezwykłą techniką w łóżku. Niestety w niektórych przypadkach mogą poczuć się mocno zawiedzione.

Wielu facetom może wydawać się, że są bożyszczami w łóżku. Nie wszystkie kobiety jednak lubią to samo, a najważniejsze jest to, żeby wiedzieć, na co można sobie pozwolić ze swoją wybranką. Poznajcie cechy, które świadczą o tym, że facet jest kiepski w łóżku!

Nie słucha Twojego ciała

Jak już wspomnieliśmy, nie wszystkie eksperymenty łóżkowe są odpowiednie dla wszystkich kobiet. Najważniejsze jest to, żeby mężczyzna wiedział, na co może sobie pozwolić i nie  naciskał na te formy stosunku, które nie są mile widziane przez partnerkę. Dodatkowo trzeba pamiętać, że kobiety uwielbiają być dotykane. Przytulane, całowane, trzymane za rękę, głaskane itp.

Krytykuje i ocenia

Zdarzają się mężczyźni, którzy podczas zbliżenia krytykują bądź oceniają swoje partnerki. W nieodpowiedni sposób wytykają im, co robią źle. Owszem rozmowa na temat tego, co nam mniej lub bardziej odpowiada podczas seksu jest jak najbardziej potrzebna, jednak powinna być przeprowadzona poza sypialnią. 

Opowiada o swoich eks

Z wcześniej wspomnianą krytyką często łączy się porównywanie obecnej partnerki do eks. Wspominanie o swoich byłych podbojach miłosnych, może skutecznie zniechęcić wybrankę do erotycznych igraszek. Kobieta traci zainteresowanie, gdy słyszy o swoich poprzedniczkach. 

Za bardzo skupia się na sobie

Są mężczyźni, którzy podczas seksu myślą tylko o sobie i dobierają takie pozycje, które tylko im sprawiają przyjemność. Zawsze musi być tak, jak on chce. Nie liczą się ze swoją partnerką i wcale nie zależy im na tym, by ukochanej było równie dobrze, jak im.

Nie mówi czego pragnie

Kolejną cechą mężczyzny, który może nie sprawdzić się w łóżku, są tacy, którzy boją się mówić o swoich potrzebach. Niektórzy są przekonani, że partnerka nie zrozumie ich i uzna, za dziwnych i zboczonych.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną