Kim Kardashian i Pete Davidson już nie są razem! Znamy powody rozstania.

Justyna

Newsy

06.08.2022 20:51

Kim Kardashian i Pete Davidson już nie są razem! Znamy powody rozstania.

Jeszcze niedawno spekulowano, że Kim Kardashian i Pete Davidson mogą wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Najwyraźniej nic z tego, bo już doszło do ich rozstania.

Plotki o ślubie

Plotki o tym, że Kim Kardashian i Pete Davidson nawiązali romantyczną relację, pojawiły się jeszcze jesienią zeszłego roku. Od tego czasu zakochani cieszyli się sporym zainteresowaniem mediów plotkarskich, a ich kwitnąca miłość stała się obiektem licznych spekulacji. W ciągu kilku miesięcy para gościła na kilku wydarzeniach, gdzie nie szczędzili sobie czułości pod okiem fotoreporterów.

Zaledwie dwa tygodnie temu media informowały, jakoby Kim Kardashian i Pete Davidson szykowali się do ślubu. Kolorowa prasa ekscytowała się perspektywą kolejnego małżeństwa celebrytki, a jej ukochany opowiadał w wywiadach, że chce z nią założyć rodzinę i postarać się o dziecko.

Rozstanie gwiazdorskiej pary

Jak donosi portal E!News, Kim i Pete właśnie się rozstali, a celebrytka już wróciła do życia singielki. Jak przekazała osoba z bliskiego otoczenia pary, postanowili pozostać przyjaciółmi, a na drodze do szczęścia stanęły im podobno napięte grafiki

Ostatnimi czasy Pete przebywał w Australii, gdzie pracował nad filmem „Wizards!", a Kim poświęciła się roli matki czwórki pociech, przez co nie mieli okazji spędzać ze sobą czasu.

Problemem różnica wieku

Jak z kolei informuje portal Page Six, potencjalnymi powodami rozstania pary były też rozbieżne życiowe priorytety oraz różnica wieku. 28-letni Pete mógł pozwolić sobie na spontaniczność i tego samego oczekiwał od 41-letniej Kim. Ona jest natomiast matką czwórki dzieci i nie mogła tak po prostu porzucić dotychczasowych obowiązków.

Po kilku miesiącach związku Kim miała zrozumieć, że młodszy o 13 lat ukochany nie jest gotowy na stabilizację w życiu, a tego ostatecznie wymagałaby jej sytuacja życiowa. Serwis donosi, że Kardashian była wyczerpana próbami pogodzenia roli mamy i beztroskiego życia u boku młodszego ukochanego. Na razie nie jest jednak jasne, kto zadecydował o rozstaniu.