Autorka nagrania ze Stegny chce pieniędzy od Friza! “Uznajcie moje prawa autorskie”

Agnieszka

Newsy

01.08.2022 11:00

Autorka nagrania ze Stegny chce pieniędzy od Friza! “Uznajcie moje prawa autorskie”

Autorka niezwykle popularnego w sieci nagrania o plaży w Stegnie nagrała kolejnego ciekawego TikToka. Tym razem zwróciła się do Friza i Tribbsa. Żąda od nich odszkodowania i apeluje o uznanie jej praw autorskich.

“Jestem na plaży w Stegnie” hitem sieci

Jakiś czas temu w internecie bardzo popularny stał się filmik pewnej kobiety, która nagrała pozdrowienia z plaży w Stegnie. Sposób, w jaki się wypowiedziała przypadł do gustu internautom i już po chwili mnóstwo osób zaczęło udostępniać jej nagranie, a nawet nagrywać podobne filmiki w ramach żartu.

Do popularnego trendu dołączyły także osoby medialne m. in. Ada Fijał, Honorata Skarbek, Gabi Kuczyńka.

„Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego” – Internautka mówiła podczas nagrania.

Autorka nagrania chce odszkodowania od Karola "Friza" Wiśniewskiego i Tribbsa!

Filmik stał się na tyle popularny, że zainteresowali się nim także youtuberzy i producenci muzyczni.

Po jakimś czasie kobieta nagrała kolejnego TikToka, tym razem śpiewając piosenkę o jej wakacjach Stegnie, co zostało zauważone przez producenta muzycznego Tribbsa oraz jednego z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce - Friza.

Karol "Friz" Wiśniewski w kolaboracji z "Przemkiem Pro" nagrali remiks piosenki, to samo uczynił nieco później Tribbs - producent muzyczny. 

Gosia Dziedzic zażądała więc uznania jej praw autorskich. Poinformowała, że posiada też konto w PayPal i chce, aby pieniądze zostały tam przelane przez Friza i Tribbsa. 

Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w PayPal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friz i Tribbs o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie” - apelowała na TikToku.