Tańsze paliwo na Orlenie. Jest jednak pewien warunek!

Ewelina

Newsy

27.06.2022 12:03

Tańsze paliwo na Orlenie. Jest jednak pewien warunek!

Wakacyjna promocja na stacjach PKN Orlen. Kierowców czeka spory rabat na benzynę. Aby móc skorzystać z możliwości tańszego tankowania na stacjach Orlen, trzeba spełnić konkretne warunki.

Paliwo na stacjach Orlen

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczął. Wielu z nas rusza bądź planuje urlop z dala od miejsca zamieszkania. Wciąż dla sporej lczęści osób, najpopularniejszym środkiem transportu jest samochód. Od kilku miesięcy ceny paliw w Polsce poszybowały mocno w górę, dlatego część z nas mocno zastanawia się, czy wyjazd na wakacje własnym środkiem transportu w ogóle będzie się opłacać.

Spółka PKN Orlen wyszła naprzeciw swoim klientom i proponuje kierowcom paliwo, które będzie tańsze o 30 groszy na litrze ( posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli tankować z rabatem 40 groszy). Jednak nie wszyscy będą mogli skorzystać z tej promocji. Co więcej, tańszego paliwa nie będzie można tankować bez żadnych ograniczeń.

Tańsze paliwo na Orlenie

 W Polsce za litr paliwa bezołowiowego zapłacić trzeba już ok. 8 zł.

Stacje PKN Orlen mają na swoim klientów sporą promocję.

„Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat -30 gr/l na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie. W ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko by w trudnym dla całej Europy momencie, paliwo w Polsce było możliwie najtańsze” – poinformował na Twitterze prezes PKN Orlen

Aby skorzystać z możliwości tańszego tankowania na stacjach Orlen, trzeba być członkiem programu lojalnościowego VITAY. Osoby, które nie są zarejestrowane w programie, zrobić to mogą bezpośrednio na stacjach, za pośrednictwem strony internetowej lub mobilnej aplikacji.

Zdjęcie Tańsze paliwo na Orlenie. Jest jednak pewien warunek! #1
https://program.vitay.pl/aplikacja.html

Gdzie jest haczyk? 

Na kierowców czeka jednak mały haczyk, gdyż jednorazowo w tańszej cenie zatankować będą mogli tylko do 50 litrów paliwa. W związku z tym, że rabat dotyczy wyłącznie 150 litrów w ciągu miesiąca, kierowca będzie mógł skorzystać tylko z trzech tankowań w obniżonej cenie. Podsumowując maksymalna oszczędność wyniesie 45 zł na 3 tankowaniach, a dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny — 60 zł.