Feminam libido - magiczne tabletki dla Pań!

Patrycja

Zdrowie

21.06.2022 23:21

Feminam libido - magiczne tabletki dla Pań!

Czy istnieją sposoby, żeby zwiększyć libido u kobiet? Jak się okazuje niektóre środki bardzo skutecznie wpływają na popęd seksualny u pań. Jednym z nich jest Feminam libido. Dowiedz się, jak to działa i czy jest skuteczne!

Zdjęcie Feminam libido - magiczne tabletki dla Pań! #1

Środki na libido u kobiet

Wiele kobiet boryka się z problemem spadku popędu seksualnego. Zmniejszone libido może być wywołane różnymi czynnikami, takimi jak wiek, stan zdrowia czy stres.

Na rynku dostępnych jest wiele środków na libido. Niektóre z nich są bardzo skuteczne! Szczególnie jeśli chodzi o preparat, które zawierają sprawdzone wyciągi z ziół i afrodyzjaki. Takie środki skutecznie wzmagają popęd seksualny, potęgują doznania i zwiększają ochotę na seks. Jednym z nich jest Feminiam libido!

Feminam libido - magiczne tabletki dla Pań!

Feminam libido to tabletki zawierające kompozycje składników wspomagających libido i zwiększające popęd seksualny u pań. Preparat w składzie zawiera wyłącznie naturalne składniki i jak zapewniają producenci, zapewnia szybkie i długotrwałe efekty!

Zdjęcie Feminam libido - magiczne tabletki dla Pań! #2

Co wchodzi w skład preparatu Femina libido?

Damiana (Turnera diffusa)

Damiana nazywana jest magicznym afrodyzjakiem i posiada szereg cennych właściwości. Wzmacnia popęd płciowy u mężczyzn i u kobiet. U pań wzmaga apetyt seksualny, szczególnie w okresie przekwitania. Zwiększa ukrwienie narządów płciowych u obojga partnerów, a więc wpływa na odczuwanie większej przyjemności podczas stosunku. Dodatkowo u mężczyzn opóźnia ejakulację. Jest także środkiem stosowanym do wyregulowania miesiączek oraz łagodzenia nieprzyjemnych objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i menopauzy.

Palma sabałowa (Serenoa repens)

Palma sabałowa to roślina, która wzmaga pociąg seksualny oraz libido zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Poza tym ekstrakt z owoców palmy sabałowej od stosowany jest jako ziołowy lek na impotencję.

Pochrzyn dziki (Dioscorea villosa)

Ta lecznicza roślina wykorzystywana jest jako afrodyzjak, zwiększa wilgotność pochwy oraz podnosi temperaturę ciała. Ma także zdolność do przywrócenia równowagi hormonów płciowych. Łagodzi dolegliwości związane z menopauzą, bóle miesiączkowe i nieprzyjemne objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

Gdzie można to kupić i ile kosztuje Feminam Libido?

Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek – producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie. Suplement diety dostępny jest w aptekach, drogeriach i sklepach internetowych. Koszt to 40- 60 złotych za opakowanie. Produkt przeznaczony dla dorosłych.