Ewa Chodakowska o swojej chorobie. "Czuję się fatalnie i fizycznie i psychicznie"

Agnieszka

Newsy

04.05.2022 10:03

Ewa Chodakowska o swojej chorobie. "Czuję się fatalnie i fizycznie i psychicznie"

 Ewa Chodakowska poinformowała swoich fanów o tym, że zachorowała na COVID-19. Choroba zepsuła jej majówkowe plany. Trenerka zdradziła też, jak choroba wpłynęła na jej samopoczucie. Okazuje się bowiem, że w jej przypadku choroba dała silne objawy, które wpłynęły zarówno na jej stan fizyczny, jak i psychiczny. 

Ewa Chodakowska zachorowała na koronawirusa

Pomimo niezwykle zdrowego trybu życia, jaki prowadzi Ewa Chodakowska, nie udało się jej uniknąć zachorowania na COVID-19. Jak się okazuje, wirus ten nie omija nawet silnych i młodych organizmów. 

Kilka dni temu za pomocą mediów społecznościowych Ewa Chodakowska poinformowała, że dopadł ją koronawirus. Z powodu COVID-19 musiała odwołać swoje plany na długi weekend majowy. 

Było to dla niej bolesne, ponieważ jak sama zaznaczyła w poście, to pierwszy Tydzień Metamorfozy, na którym jej nie było.

"Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić, jak bardzo jestem zrozpaczona. Od dwóch dni siedzę w domu i po prostu płaczę. Czuje się fatalnie i fizycznie i psychicznie. Na co dzień zapominam, że nie jestem niezniszczalna, uwierz mi. Obniżony nastrój, złe samopoczucie. Osłabienie to nie moja bajka. Nie choruję, a tu taki fatalny zwrot wydarzeń" - napisała gwiazda na swoim Facebooku 30 kwietnia.

Wiadomości od covidowych sceptyków

Po opublikowaniu informacji o swojej chorobie, trenerka otrzymała wiele wiadomości od sceptyków covidowych. Postanowiła odpowiedzieć na nie w kilku krótkich zdaniach.

"Nie chce być złośliwa, ale trochę muszę .. tak sobie myśle, że dziś - co poniektórym - wystarczy polizanie instrukcji montażu stolika kawowego z ikea, żeby następnego dnia przystępować do budowania stacji kosmicznej..Tak sobie leżymy z JOE i czytamy wiadomości prywatne,w których aż roi się od „EKSPERTÓW”..

"Kochani przeciwnicy COVID-19, bo wam dedykuję ten post. Nie prosiłam o rady. Oszczędźcie mi wywody i uszanujcie tę prośbę. Od medycyny mamy lekarzy, od wirusów mamy wirusologów. Pozwólcie, że będę się słuchać głosu nauki i ich ekspertów!" - podsumowała Chodakowska. 

 Negatywny wynik testu

Na szczęście już 2 maja Ewa Chodakowska przekazała informację o tym, że ma już negatywny wynik testu. 

“NAJLEPSZE WIEŚCI To jest ten moment, kiedy celebruje, ze JESTEM NEGATYWNA Wasze wsparcie zrobiło robotę.. serio! Wierze w to ” - napisała uradowana na swoim Facebooku.