Okropna choroba Ewy Drzyzgi została pokonana? Dziś wygląda zupełnie inaczej


                    Okropna choroba Ewy Drzyzgi została pokonana? Dziś wygląda zupełnie inaczej
08Sie

Ewa Drzyzga była kiedyś gwiazdą TVN, niemal każdy pamięta ją z kultowego programu „Rozmowy w toku”, w którym rozmawiała z nietypowymi gośćmi. Okazuje się, że Ewa już wtedy chorowała. Jej życiu towarzyszył codzienny i nieustanny ból. Ewa opowiedziała o swoim koszmarze w rozmowie z portalem Plejada.

Choroba Ewy

Ewa jeszcze za czasów rozmów w toku miała problemy z kręgosłupem. Musiała na co dzień radzić sobie z bólem. Musiała godzić swoją aktywność zawodową z chorobą. Powinna wtedy odpoczywać, a ona przepracowywała się na planie programu. Jako prowadząca, przygotowywała się bardzo sumiennie do rozmów, a w ich trakcie, nie mogła pozwolić sobie na chwilę słabości.

Ewa wspomina o dniu, w którym doznała poważnej kontuzji, a mimo to musiała być na planie:

- (...) Kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu – mówi Ewa w rozmowie z Plejadą

View this post on Instagram

Złapałam słońce. Posyłam dalej :) 🌞

A post shared by Ewa Drzyzga (@ewa_drzyzga) on

Ewa z przerażeniem opowiada, że choroba mogła ją doprowadzić do niepełnosprawności.

- Mogłam być kaleką. Miałam długo okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to m.in. z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji przygotowując się do programów. To był koszmar. Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę - opowiadała Ewa.

Choroba pokonana

Dziś Ewa Drzyzga ma się już lepiej, poradziła sobie z chorobą. Dziennikarka jest w dobrych rękach specjalistów i nic nie wskazuje na to, żeby nadal cierpiała. Mimo polepszenia stanu zdrowia nieustannie chodzi na specjalistyczne terapie.

Niestety nic nie wskazuje na to, że zobaczymy jeszcze Ewę na planie TVN w „Rozmowach w toku”.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja