Ostatnie pożegnanie Żory Korolyova. Ukochana żegna go wzruszającymi słowami.

Martyna P.

Newsy

06.01.2022 9:01

Ostatnie pożegnanie Żory Korolyova. Ukochana żegna go wzruszającymi słowami.

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia. O jego śmierci dowiadujemy się ze wzruszającego wpisu na Instagramie, który opublikowała jego partnerka Ewelina Bator.

Mężczyzna zmarł nagle w wieku 34 lat. Przyczyna śmierci nie została oficjalnie podana. Tancerz osierocił 11-letnią córkę Sonię, która była owocem poprzedniego związku Żory z Anną Kuznecową. 

Żora Korolyov mieszkał w Polsce od 2003 roku. Tancerz zyskał dużą popularność w Polsce za sprawą udziału w 6 edycjach programu tanecznego „Taniec z Gwiazdami”. 

Widzowie kojarzą mężczyznę również z produkcji telewizyjnych. Żora brał udział w serialach: “Ojciec Mateusz”, “Tylko miłość”, “Egzamin z życia”.

Ostatnie pożegnanie

Ewelina Bator poinformowała o szczegółach ostatniego pożegnania Żory w mediach społecznościowych. Napisała wówczas:

„Bądźmy tego dnia RAZEM. Podziękujmy i pożegnajmy człowieka, który nawet teraz jest z Nami i dla Was. Ten Anioł będzie Nas chronić” – kobieta napisała na Instagramie.

Ceremonia pożegnalna odbyła się 5 stycznia 2022 r. we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Żora został pochowany na Cmentarzu Północnym.

Ewelina Bator wygłosiła przemowę podczas pogrzebu mężczyzny. Kobietę zacytował portal „Fakt”:

„Żora był wyjątkowym dzieckiem. Zawsze, codziennie rano wysyłał wiadomość do rodziców. Życzył im dobrego dnia i mówił, jak bardzo ich kocha. Po śmierci taty, Wieczysława, opiekował się swoją mamą, Mariną z całych sił. Nie było dnia, kiedy nie myślał o córce, Soni, którą zawsze będzie kochał do szaleństwa. W trudnych chwilach spotykaliśmy się i zostaliśmy partnerami oraz najlepszymi przyjaciółmi. Od kiedy Cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy. Zawsze czekała gotowa z cynamonem w salonie. Skradłeś serce całej rodzinie.” – mówiła Ewelina Bator

„[…] Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham cię” – kobieta zakończyła przemowę.

Ewelina Bator poprosiła również zebrane osoby o ostanie oklaski dla zmarłego Żory. Gromkie Brawa rozbrzmiewały przez długi czas.

Po pogrzebie pani Ewelina opublikowała wpis w mediach społecznościowych. Zamieściła czarno białą fotografię ez wzruszającym opisem.

„Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę, którą mi dałeś! Do zobaczenia” – Ewelina Bator napisała na Instagramie. 

 

Życzymy dużo siły dla najbliższych zmarłego mężczyzny!