Ostatnie pożegnanie Żory Korolyov. Partnerka tancerza ujawniła szczegóły

Martyna P.

Newsy

31.12.2021 15:40

Ostatnie pożegnanie Żory Korolyov. Partnerka tancerza ujawniła szczegóły

Jakiś czas temu pojawiły się smutne informacje o śmierci Żory Korolyova. Doniesienia te potwierdziła we wzruszającym wpisie partnerka tancerza- Ewelina Bator. Dzisiaj natomiast opublikowała szczegóły dotyczące pogrzebu ukochanego.

 

34-letni Żora Korolyov zmarł nagle 21 grudnia. Oficjalna przyczyna mężczyzny nie jest znana. Spekulanci sugerowali, że było to zapalenie mięśnia sercowego.

Mężczyzna osierocił 10-letnią córkę Sonię, która była owocem w związku z Anną Kuznecową. Para rozstała się w 2017 roku.

Żora Korolyov mieszkał w Polsce od 2003 roku. Tancerz zyskał dużą popularność w Polsce za sprawą udziału w 6 edycjach programu tanecznego „Taniec z Gwiazdami”. 

Widzowie kojarzą mężczyznę również z produkcji telewizyjnych. Żora brał udział w serialach: “Ojciec Mateusz”, “Tylko miłość”, “Egzamin z życia”.

Śmierć tancerza wywołała spore poruszenie i fale spekulacji odnośnie do przyczyny zgonu. Ewelina Bator z jednym z wpisów poprosiła o niekomentowanie sytuacji i ucięcie wszelkich spekulacji:

Nie spekulujcie proszę przyczynie jego śmierci - jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów” – prosiła Ewelina Bator.

 

Ostanie pożegnanie tancerza

Ewelina Bator poinformowała o szczegółach ostatniej drogi tancerza. Pożegnanie odbędzie się w Warszawie. Ceremonia odbędzie się 05.01.2022 roku o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Mężczyzna zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym.

Ewelina Bator zaapelowała do bliskich i fanów:

„Bądźmy tego dnia RAZEM. Podziękujmy i pożegnajmy człowieka, który nawet teraz jest z Nami i dla Was. Ten Anioł będzie Nas chronić” – napisała na Instagramie.

Kobieta zwróciła się także to uczestników pogrzebu o zachowanie wymogów sanitarnych z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce.

 

„Żora dał nam kolejny znak”

W udostępnionym przez panią Ewelinę wpisie czytamy, że według niej mężczyzna dał znak. Kobieta wspomina, że w jego oczach zawsze było widać mnóstwo dobroci. Był osobą pomocną i empatyczną.

Kobieta pisze, że w imieniu zmarłego ŻORY chce nieść to DOBRO dalej. Okazuje się, że Okazuje się, Ewelina Bator dostała prośbę o pomoc choremu na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karolowi. W związku z tym podczas mszy żałobnej zorganizowana będzie zorganizowana zbiórka na rzecz chorego chłopca:

„Dostałam te prośbę od kilku osób mocno związanych z Karolem - wiem, że to znak, który Żorka dał z nieba” – Ewelina Bator wyjaśnia w swoim wpisie.

 

Zdjęcie Ostatnie pożegnanie Żory Korolyov. Partnerka tancerza ujawniła szczegóły. #1
źródło: Wikipedia