Ile kosztuje świąteczny catering Chodakowskiej? Czy opłaca się zamówić?

Agnieszka

Newsy

10.12.2021 9:24

Ile kosztuje świąteczny catering Chodakowskiej? Czy opłaca się zamówić?

Święta tuż, tuż, więc intensywnie zastawiamy się nad tym, jakie potrawy przygotować na świąteczny stół. Niektórzy, aby spędzić święta w mniej napiętej atmosferze, decydują się na zamówienie świątecznego cateringu. Taki też oferuje Ewa Chodakowska. Jakie są ceny jej dań?

Ze względu na fakt, że w okresie świątecznym coraz częściej zależy nam bardziej na relaksie i przyjemnej atmosferze bez pośpiechu, wiele osób decyduje się na zamówienie części świątecznych potraw od firm cateringowych.

Jedną ze znanych firm cateringowych jest na przykład ta należąca do Ewy Chodakowskiej. W jej ofercie znajdziemy dania świąteczne, jednak przygotowane w lżejszy, zdrowszy i mniej kaloryczny sposób. Jak się jednak łatwo domyślić, ceny tych dań są dość wysokie.

Świąteczny catering Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska przygotowała świąteczny catering. W ofercie trenerki znajdziemy dania w wersji fit, wegetariańskiej i wegańskiej. Na swojej stronie internetowej firma BeDiet, która należy do Chodakowskiej, reklamuje nowy catering obietnicą świątecznych przygotować bez zabiegania i nerwów. 

"Zapomnij o nerwowych przedświątecznych przygotowaniach i zabieganiu, które towarzyszy Ci, aż do pojawienia się pierwszej gwiazdki" - czytamy na stronie internetowej gwiazdy. 

Ile trzeba zapłacić za świąteczne dania Ewy Chodakowskiej?

Ceny nie należą do najniższych. Z pewnością nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na dania oferowane przez znaną trenerkę. Na pierwszy plan wysuwa się cena łososia w ziołach. Trzeba za niego zapłacić aż 160 zł za kilogram.

Litr czerwonego barszczu natomiast to koszt 20 zł. 3 krokiety kosztują 19 zł. Natomiast kilogram bigosu to aż 56 zł.

W ofercie znajdziemy też wiele innych świątecznych potraw:

-- Ryba po grecku - 48 zł za pół kg.

-- Pierogi z mąki razowej z mięsem - 35 zł za 14 sztuk.

-- Fit makowiec - 65 zł za kilogram.

-- Śledź w pomidorach - 39 zł za pół kg. 

-- Kremowy sernik pomarańczowy - 55 zł za 1 kg.

Czy zdecydowalibyście się na świąteczne menu w wersji fit od Ewy Chodakowskiej? Czy jej ceny są uzasadnione? 

Zdjęcie Ile kosztuje świąteczny catering Chodakowskiej? Czy opłaca się zamówić? #1
Źródło:https://bedietcatering.pl/odkryj-magie-swiat/