Jasnowidz Jackowski przepowiada III wojnę światową!

Patrycja

Newsy

26.11.2021 13:35

Jasnowidz Jackowski przepowiada III wojnę światową!

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski doświadczył nowej wizji, która dotyczy wybuchu III wojny światowe. „Zabraknie prądu i żywności. Róbcie zapasy”- jego słowa mogą wywołać przerażenie!

Zdjęcie Jasnowidz Jackowski przepowiada III wojnę światową! #1

Krzysztof Jackowski przepowiada III wojnę światową

Napięta sytuacja polityczna na świecie, narastający kryzys gospodarczy i wciąż trwająca pandemia koronawirusa, to rzeczywistość, w której aktualnie żyjemy. Wiele osób obserwuje to, co się dzieje z ogromnym niepokojem. Niestety znany jasnowidz Krzysztof Jackowski również nie pozostawia złudzeń do tego, że najgorsze dopiero przed nami…

Wizjoner roztacza mroczne wizje przyszłości

Jasnowidz Jackowski przepowiada nadejście III wojny światowej! Jasnowidz prowadzi cykliczne spotkania live z obserwatorami, według nich do tej pory jeszcze nigdy tak nie panikował.

Uważa, że Polskę czeka głęboki kryzys: „W Europie, przy granicy polskiej, ale od strony zachodniej, wojska będą skumulowane. To będzie niby pokojowe, ale od niemieckiej będą skumulowane wojska, a Polska będzie jako ktoś wyalienowany od tej granicy. Będzie wyglądać tak, że Europa nie będzie akceptowała tego, co się będzie działo w Polsce. Ale nie chodzi o sprawy wewnętrzne Polski, tylko o sprawę większą, międzynarodową, że Polska będzie tam jako ogniwo występowała. I to będzie wbrew Unii Europejskiej.”

Zdjęcie Jasnowidz Jackowski przepowiada III wojnę światową! #2

„Zabraknie prądu i żywności. Róbcie zapasy”

Mówi także o możliwych brakach w dostawie energii, prądu i gazu, zapasach żywności, których będzie brakować w sklepach. Ostrzega obserwatorów przed wojskami na ulicach i pogłębiającym się kryzysem.

Wizjoner zachęca ludzi, aby jak najszybciej zaczęli robić zapasy i szykować się na najgorsze: „Każdy o sobie powinien pomyśleć. Zabezpieczyć środki płatnicze, być może będą one obowiązywały w tym chaosie. Zabezpieczyć się w żywność, w leki – jest to czas, by się zabezpieczyć.”

Zdjęcie Jasnowidz Jackowski przepowiada III wojnę światową! #3

źródło: Autorstwa Grzegorz Gołębiowski - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=45367532

Poprzednie wizje Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa przypomina o tym, ze przewidział nadejście pandemii COVID-12 już 12 lat temu. W kolejnej wizji dotyczącej koronawirusa z marca bieżącego roku ostrzegał, że pandemia potrwa znacznie dłużej, niż się spodziewamy i może przynieść katastrofalne skutki. Teraz zapowiada nadejście III wojny światowej, a jego słowa mogą wywołać przerażenie…