Hubert Urbański pochwalił się zarobkami. Czym sam jest milionerem?

Agnieszka

Lifestyle

26.11.2021 10:43

Hubert Urbański pochwalił się zarobkami. Czym sam jest milionerem?

 Kariera Huberta Urbańskiego rozpoczęła się już wiele lat temu. Największą popularność zdobył, gdy zaczął prowadzić teleturniej “Milionerzy”, który każdego tygodnia gromadził i wciąż gromadzi przed telewizorami tysiące Polaków. 

Ile zarabia jeden z najbardziej popularnych prowadzących w Polsce? Wiele na ten temat zdradził w niedawnej rozmowie w programie “Duży w maluchu”.

 

Hubert Urbański - ile zarabia?

55-latek, jak sam przyznał, nie zarabia jedynie na prowadzeniu programu “Milionerzy”. Jego źródeł dochodu jest więcej. Mowa między innymi o prowadzeniu różnych imprez.

W rozmowie przyznał, że dzięki temu, że nie podniósł stawek po pandemii, wciąż ma wiele zleceń. 

“To są np. podsumowania roku, rozpoczęcia, wręczania nagród itd. Po pandemii nie podniosłem swoich stawek i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, bo ja mam dobrą stawkę od wielu lat i się jej trzymam, i to procentuje. Dużo pracuje i mam dużo propozycji pracy.” - mówił. 

Później Urbański zdradził rozmówcy, ile zarabia na poprowadzenieu takiego eventu. Okazuje się, że jego stawki są naprawdę imponujące.

Prowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tysięcy złotych. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące stawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku.” - tłumaczy prezenter. 

Czy Hubert Urbański jest milionerem?

Warto wiedzieć, że gdy doda się jego zarobki z prowadzenia eventów i gażę, jaką zarabia na prowadzeniu “Milionerów”, wychodzi bardzo duża kwota.

Urbański został zapytany przez swojego rozmówcę, czy on sam jest milionerem. Hubert bez wahania odpowiedział, że owszem.

“Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.” - przyznaje. 

Nieoficjalne doniesienia medialne mówią o tym, że za jeden sezon “Milionerów” Urbański kasuje nawet 200 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że powstało już 20 edycji tego programu, rachunek jest prosty. Kwota ta jednak nie jest w żaden sposób potwierdzona.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon “Milionerów” wystartował e 1999 roku.