Krzysztof Jackowski – przepowiednie na 2019 rok!


                    Krzysztof Jackowski – przepowiednie na 2019 rok!
04Sty

Krzysztof Jackowski jest znanym, pochodzącym z Człuchowa jasnowidzem. Często publikuje swoje przepowiednie oraz bierze udział z rozwiązywaniu trudnych przestępstw. Jackowskim przygotował również wiele przepowiedni na 2019 rok. Jesteście ciekawi, co nas czeka?

Zdjęcie Krzysztof Jackowski – przepowiednie na 2019 rok! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BsH4p5Pn36H/

Zdaniem Jackowskiego w 2019 roku dojdzie do nowych konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie. Sytuacja na Bliskim Wschodzie spowoduje również falę zamachów w Europie i wywoła spore niepokoje. Jasnowidz twierdzi również, że dojdzie w Europie do powstań.

Jasnowidz przewiduje również zmiany w polskiej polityce. Jeśli opozycja się zjednoczy, ma duże szanse na zwycięstwo w najbliższych wyborach.

Jackowski wypowiedział się również na temat Brexitu:" W moim odczuciu Wielka Brytania skorzysta na brexicie gospodarczo, a także socjalnie. Będzie niezależna, a to będzie dla niej bardzo korzystne, ponieważ przyszłe lata będą socjalnie bardziej przypominały komunizm w UE, niż kapitalizm" – stwierdził w wypowiedzi dla Faktu.

Jasnowidz Jackowski nie widzi w nadchodzącym roku żadnych spektakularnych sukcesów sportowych dla polskich sportowców. Nie przewiduje również sukcesów dla artystów.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja