Lifestyle

Przepowiednie Jackowskiego na 2020. Co przewiduje jasnowidz? [7.01.2020]

Agnieszka

Jan. 7, 2020, 9:35 a.m.

Przepowiednie Jackowskiego na 2020. Co przewiduje jasnowidz? [7.01.2020]

Krzysztof Jackowski znany jest w Polsce z tego, że wielokrotnie pomagał policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Jego działalność jasnowidza pojawiła się też na youtube. Co roku udostępnia swoje przepowiednie na rok następny. Co przewiduje na 2020 rok?

Zdjęcie Przepowiednie Jackowskiego na 2020. Co przewiduje jasnowidz? [7.01.2020] #1

Wybory prezydenckie

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi wizjami dotyczącymi nadchodzących wyborów prezydenckich. Jego zdaniem z pewnością wygra je Andrzej Duda, a opozycja da kompletną plamę. Jackowski dodaje, że Duda ma możliwość wygrania już w pierwszej turze wyborów.

Polski rząd

Według Krzysztofa Jackowskiego rząd specjalnie będzie podejmował kontrowersyjne decyzje, aby poróżnić się z Unią Europejską. Twierdzi też, że w polskiej polityce będzie dziać się coś nowego, dziwnego.

“Kojarzy mi się w Polsce już od wiosny duży problem w rolnictwie. Będą strajki. Rząd będzie miał pretensje do UE, że hamuje polskie rolnictwo” - dodaje Jackowski.

Wydarzenia na świecie

Jackowski w swojej wizji ujrzał długi budynek, nie w Polsce, ale gdzieś w Europie. Jest to według niego bardzo ważny budynek, który będzie płonął. Stanie się to na początku roku (styczeń-luty) i będzie związane z zamieszkami w którymś z krajów europejskich.

“W jakimś państwie zacznie się coś jak rewolucja. Żywność będzie rozdawana mieszkańcom. Upadnie rząd - mówi dalej Krzysztof Jackowski.”

Jasnowidz przewiduje również, że na Izrael zrzucona zostanie jakaś broń chemiczna. Początkowo nie sprawi ona poważnych szkód, jednak z czasem jej negatywne skutki będą rosnąć.

Krzysztof Jackowski wspomina też o tym, że w Polsce może mieć miejsce katastrofa samolotu. Ma mieć ona związek z błędem nawigacji. Dodaje też, że ludzkość czeka duże odkrycie w dziedzinie DNA.