Tego jeszcze nie było! Oświadczyny podczas finału Top Model!

Agnieszka

Lifestyle

Nov. 25, 2021, 9:29 a.m.

Tego jeszcze nie było! Oświadczyny podczas finału Top Model!

 Wielki finał 10. edycji programu “Top Model” już za nami. Podczas imprezy zdecydowanie nie zabrakło wielkich emocji. Julia Sobczyńska, jedna z finalistek, wykazała się dużą odwagą. Oświadczyła się bowiem swojej partnerce przed kamerami.

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Kiedy emocje związane z finałem popularnego programu “Top Model” zaczęły nieco opadać, atmosferę podkręciła piękna scena oświadczyn.

Julia Sobczyńska, jedna z finalistek programu, uklęknęła na jedno kolano i oświadczyła się swojej partnerce, Judycie Milczek,  przed kamerami i na oczach reszty obecnych na finale osób. 

Wokół kobiet natychmiast zebrało się grono gratulujących im osób. 

Pomimo tego, że Julia Sobczyńska nie wygrała programu “Top Model” i tak czuła się “najszczęśliwsza”. Na swoim Instagramie opublikowała krótkie wideo, które podpisała:

"Kochani, to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię" - czytamy w opisie.

 Życzenia złożyła jej m.in. Lara Gessler

"Cudownie! Gratulacje! A o ciebie w świecie mody nie boje się wcale. Należysz tam! Sto lat, dziewczyny" - napisała córka słynnej restauratorki.

 

Finał programu “Top Model”

O szansę na wygraną zawalczyły Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Ostatecznie to Dominika Wysocka wygrała, co spotkało się z niezadowoleniem niektórych fanów programu. 

Ich zdaniem obie pozostałe kobiety miały o wiele większe szanse na zaistnienie w świecie mody. Pod opublikowanej na Instagramie informacji o zwycięstwie Wysockiej pojawiły się dziesiątki komentarzy zawiedzionych internautów. 

-Jej nawet w finale miało nie być

-Szkoda, widać, że Polacy lubią komercję

-Jestem w szoku... Oczywiście brawa dla niej, ale starała się najmniej przez cały program

-Nieporozumienie; Najgorszy finał ever... 

-Pospolity typ urody. Taka Karolina Pisarek tej edycji

-Laska, która się niczym nie wyróżniała w żadnym odcinku. Praktycznie niezauważalna