Kasia Nosowska testuje kosmetyki Natalii Siwiec! Nagrała genialny filmik

Agnieszka

Lifestyle

Nov. 22, 2021, 11:25 a.m.

Kasia Nosowska testuje kosmetyki Natalii Siwiec! Nagrała genialny filmik

 Katarzyna Nosowska dokonała właśnie swojego pierwszego w życiu unboxingu paczki z kosmetykami. Okazuje się, że przesyłkę z produktami beauty wysłała jej Natalia Siwiec. Zobaczcie reakcję piosenkarki!

Kasia Nosowska, wybitna piosenkarka i autorka tekstów, nie pierwszy raz zaskoczyła swoich fanów genialnym poczuciem humoru. 

Przypomnijmy, że Kasia Nosowska swoją przygodę z Instagramem zaczęła z naprawdę wysokiego C. Jej zabawne filmiki zyskały niebywałą popularność. Niedługo potem wydała książkę zainspirowaną swoją przygodą z Instagramem “A ja, żem jej powiedziała”, a nieco później nieco poważniejszą pozycję “Powrót z bambuko”. 

Obie książki stały się bestsellerami. 

Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje aż 525 tysięcy osób. Na swoim profilu porusza tematy związane ze swoją karierą muzyczną, ale i życiem codziennym, a także nowinkami ze świata beauty. O tej części internetu Nosowska zazwyczaj wypowiada się z dużą dozą poczucia humoru, ale i serdeczności.

Przykładem może być ostatni filmik jaki zamieściła. Okazuje się bowiem, że Natalia Siwiec postanowiła przysłać jej kolekcję swoich kosmetyków stworzonych przez maskę Revolution Pro.

Jak zaznacza Nosowska, filmik nie jest sponsorowany.

"Czy zdziwilibyście się, gdybym nagle zrobiłabym wam zupełnie niecodzienny unboxing? Na bank byście się zdziwili! To jest tak bardzo niemożliwe, to jest szokujące, ale jednak się wydarzy za chwilę. Świećcie na to!" – powiedziała.

 

Później było już tylko lepiej. Piosenkarka po kolei testowała kosmetyki z kolekcji Siwiec. Zrobiła nawet swoje kultowe już konturowanie ust!

"O! Paletka wieczorowa, mmm, to chyba są moje ulubione kolorki! Zawsze marzyłam o tym, błagam was! Natalia nie poprosiła mnie, żebym to robiła, a ja chcę to zrobić, bo zawsze chciałam!" - mówi na nagraniu Nosowska.

 

"Och, jest tutaj też również wspaniały rozświetlacz! […] Uwaga, otwieram! Wspaniałe, bo zobaczcie: mogę sobie rozświetlić czoło! Kiedy rozświetlam sobie czoło, to jednocześnie czuję, jak ten niesamowity rozświetlacz rozświetla mi myśli! Mam jakby jaśniej w głowie!" - kontynuuje artystka. 

Koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo Kasi Nosowskiej.