Nosowska odwzorowała kostium Kim Kardashian! “Dobra kocie możemy jechać. Tylko weź siatki.”

Agnieszka

Newsy

16.09.2021 9:38

Nosowska odwzorowała kostium Kim Kardashian!  “Dobra kocie możemy jechać. Tylko weź siatki.”

 Kilka dni temu media obiegły zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na MET Gala 2021. Szczególną uwagę przykuła Kim Kardashian, która pojawiła się na imprezie w szokującej stylizacji. Co ciekawe, Kasia Nosowska, która lubi w humorystyczny sposób komentować bieżące wydarzenia, postanowiła odwzorować ubiór Kardashianki.

MET 2021 - gwiazdy zachwyciły swoimi stylizacjami 

Gala MET to istne “modowe oskary”. Za każdym razem gwiazdy wychodzą z siebie, aby zaprezentować swoją tematyczną stylizację jak najlepiej. W tym roku kluczem do wyboru stylizacji było hasło "W Ameryce: Leksykon Mody". Wiele gwiazd postanowiło poważnie potraktować temat imprezy.

Jennifer Lopez wystąpiła w stroju o tematyce westernowej. Billie Eilish w sukni nawiązującej do Marylin Monroe, a Kendall Jenner pojawiła się w stylizacji przypominającej styl Audrey Hepburn.

Kim Kardashian, choć zazwyczaj również zachwyca swoimi stylizacjami, tym razem odstawała od gwiazd. Będąc prawdopodobnie zainspirowana swoim mężem - Kanye Westem, zszokowała publiczność kontrowersyjnym strojem.

Czarna stylizacja Kim Kardashian

Kim Kardashian pojawiła się na gali w czarnym stroju marki Balenciaga, który przykrywał całe jej ciało, a nawet twarz i dłonie. Z czubka głowy wystawał jedynie 150 centymetrowy kucyk. 

Jak można się było spodziewać, internet szybko zaczął komentować strój Kardashianki, porównując ją do różnych popkulturowych postaci, między innymi do dementorów z Harrego Pottera.

Kasia Nosowska postanowiła odtworzyć kontrowersyjną stylizację Kim

Kasia Nosowska, znana ze swojego dystansu do siebie i świata, postanowiła w humorystyczny sposób odtworzyć mroczną stylizację Kim Kardashian. Udostępniła na swoim Instagramie filmik, na którym ubrana jest cała na czarno. Ma też, podobnie do Kim, zasłoniętą twarz.

 Nagranie podpisała krótkim komentarzem:

“Nie na galę, do sklepu”.

Na nagraniu przeszła w mrocznej stylizacji cały pokój i powiedziała “Dobra kocie możemy jechać. Tylko weź siatki.”