Friz kupił willę za 7 milionów! Czy jest warta swojej ceny?

Agnieszka

Lifestyle

Nov. 22, 2021, 7:43 a.m.

Friz kupił willę za 7 milionów! Czy jest warta swojej ceny?

Friz niedawno pochwalił się willą, którą kupił. Dom robi ogromne wrażenie i był wart fortunę! Ile kosztowała go ta posiadłość i jakie ma plany z nią związane?

Ekipa Friza

Karol Wiśniewski, którego znacie zapewne pod pseudonimem Friz, pochwalił się właśnie zakupem wielkiej i doskonale wyposażonej willi. Okazuje się jednak, że nie ma zamiaru tam mieszkać.Przynajmniej w najbliższym czasie.

Friz w bardzo krótkim czasie zyskał ogromną popularność. Podobnie jak osoby, z którymi nakręca filmiki. Mowa o Wersow, Mini Majku, Murcix, Tromba, Wujku Łukim, Pateckim, Fusialką, Poczciwym Krzychu oraz Marcysi Ryskale. 

Ekipa Friza jest obecnie jednym z najbardziej popularnych kanałów na YouTube. Nic więc dziwnego w tym, że jej członkowie, a szczególnie Friz na brak pieniędzy nie musi narzekać.

Friz kupił nową willę

Ostatnio Friz podzielił się z fanami informacją o zakupie nowej willi. Mieści się ona 20 minut drogi od centrum Krakowa. Dom kosztował aż 7 milionów złotych i już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie.

Stylowy kształt i czarno biała kolorystyka zewnętrznej elewacji przyciąga uwagę. Jednak to umieszczone na tarasie jacuzzi robi największe wrażenie.

Zdjęcie Friz kupił willę za 7 milionów! Czy jest warta swojej ceny? #1

Jeszcze lepiej jest natomiast w środku. Okazuje się, że wewnątrz nowego domu Friza znajduje się kryty basen i wiele doskonale zaprojektowanych i wyposażonych pomieszczeń.

W środku również panuje czarno biała kolorystyka.

Zdjęcie Friz kupił willę za 7 milionów! Czy jest warta swojej ceny? #2

Friz nie będzie mieszkał w nowej willi

Friz po zakupie nowego domu ogłosił, że to nie on tam zamieszka. Okazuje się bowiem, że wprowadzą się tam uczestnicy stworzonego i prowadzonego przez Friza programu “GENZIE”.

Jest to program, w którym Friz wraz z Wujkiem Łukim i gościem wybierają nowych influencerów. Z odcinka na odcinek odpada kolejna osoba. 

Zwycięzcy stworzą natomiast nową ekipę i zamieszkają w nowo zakupionym przez Friza domu pod Krakowem.