Ania Lewandowska z mężem dają czadu na parkiecie! Pokazała świetne nagranie

Lifestyle

Sept. 17, 2021, 12:24 p.m.

Ania Lewandowska z mężem dają czadu na parkiecie! Pokazała świetne nagranie

Anna Lewandowska niejednokrotnie udowodniła, że jest wszechstronnie utalentowana. Internauci właśnie mają okazję zobaczyć panią Annę w kolejnej odsłonie. W sieci pojawił się właśnie filmik, na którym trenerka daje pokaz tanecznych umiejętności.

 

Utalentowana Anna Lewandowska 

Kobieta ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest polską sportsmenką i mistrzyni karate. Na swoim koncie posiada około 20 medali w tej dziedzinie sportu.

Jest również specjalistką od odżywiania, prowadzi bloga na temat dbania o zdrowie i figurę „Healthy Plan by Ann”. Motywuje obserwatorów do prowadzenia zdrowego trybu życia. Prowadzi wykłady motywacyjne, organizuje turnusy sportowe.

 

Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgraną parę w życiu i na parkiecie.

Para poznała się w 2007 roku na wyjeździe studenckim. W 2011 r. Robert zabrał ukochaną na bajeczne wakacje na Malediwy. To właśnie podczas tego wyjazdu się oświadczył.

Anna i Robert wzięli ślub 22 czerwca 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku. Mają dwie córeczki – Klarę i Laurę.

Lewandowscy często podkreślają, że są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Od lat wspierają się. Ania dopinguje Roberta na meczach, cieszy się z jego sukcesów i dodaje otuchy w trudnych chwilach. Mężczyzna kibicuje jej w realizacji kolejnych projektów.

Pani Ania bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Na jej koncie społecznościowym można zobaczyć wiele kadrów z ich rodzinnych chwil.

 

Ania i Robert „pląsają” na parkiecie

Filmik pojawił się na Instagramie pani Anny. Kobieta udzielała odpowiedzi fanom  na swoim InstaStory…

Na pytanie od jednej z osób „Co sprawia Ci największą frajdę” Ania udostępniła taneczny filmik. Razem z mężem Robertem tańczą do utworu "Loco Contigo"

Internauci są zachwyceni ich poczuciem rytmu i swobodą. Sugerują, że mogliby wziąć udział w popularnym, telewizyjnym programie tanecznym.

Robert Lewandowski niegdyś „pochwalił się” już umiejętnościami tanecznymi podczas tańca z córką Klarą. Filmik spotkał się z pozytywnym odzewem.

Para jest jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Ich inicjatywy medialne są obserwowane przez szerokie grono obserwatorów.

Czym jeszcze zaskoczą nas państwo Lewandowscy ?

Jaki jeszcze talenty nam zaprezentują ?