Ania Lewandowska pokazała brzuch 2 tygodnie po porodzie! Robi wrażenie?

Agnieszka

Lifestyle

May 25, 2020, 11:07 a.m.

Ania Lewandowska pokazała brzuch 2 tygodnie po porodzie! Robi wrażenie?

Anna Lewandowska urodziła dziecko 17 dni temu. Zdjęcie, które opublikowała w poniedziałek pokazuje, że jej powrót do formy będzie jeszcze szybszy, niż się spodziewaliśmy. Jej brzuch jest w idealnym stanie!

Znana trenerka i mistrzyni karate ma idealną figurę. Nic w tym dziwnego. Jej całe życie związane jest ze sportem. 17 dni temu Anna Lewandowska urodziła dziecko i postanowiła podzielić się zdjęciem swojego ciała. Po porodzie drugiej córeczki żona Roberta Lewandowskiego wciąż wygląda szczupło i zdrowo.

"Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... Ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda. Pierwsze zdjęcie - 8 miesiąc w pierwszej ciąży. Drugie zdjęcie - 12 miesięcy po porodzie. Trzecie zdjęcie - 8 miesiąc w drugiej ciąży. Czwarte zdjęcie - 17 dni po porodzie" - czytamy na profilu Lewandowskiej.

Fani Anny nie kryli podziwu i zdumienia. Niektórzy jednak nie wykazali się podziwem, a zawiścią. Każda kobieta potrzebuje czasu, aby wrócić do formy po porodzie. Jednym przychodzi to szybciej (całe życie uprawiały sport), a inne potrzebują więcej czasu. Nie uprawnia to jednak do oceniania siebie nawzajem. Jedna z fanek Ani celnie podsumowała negatywne komentarze na temat wyglądu trenerki:

“Strasznie wkurzające są niektóre komentarze.. wychodzi na, że kobieta która wygląda dobrze kilka/kilkanaście dni po porodzie powinna się zaszyć w domu i nikomu nie pokazywać, bo urazi kobiety z poporodową nadwagą..” - pisze jednak z fanek na Instagramie.